2733
2734
عنوان

بچه ها شماها هم شنیدید که میگن .....

| مشاهده متن کامل بحث + 20 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه بابا دو میلیون کجا بود!!!!! من تحت نظر بیمارستان صارم هستم و در رفت و آمد ب اونجا هستم، هفته 35 هستم. هفته 9 بودم ک پیشنهادشو اونجا بهم دادن، منم ب شخصه پرسیدم از ازمایشگاه ژنتیک اش، گفتن نهایتا 300 میشه.
🙋 (می تونید ماریا صدام کنید) الهی چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار🙆
من یه دختر دارم رژیم پسر دارم از استرسم می پرسم که جنسیت و زود میشه فهمید یانه .چوون فقط دوتا بچه می خواهیم دوست داریم از هر دوش داشته باشیم البته اول باید خواست خدا باشه.
خواهش میکنم سیا عزیزم ممنونم از دعای قشنگت. آن شاءالله شما هم جنسیت نی نی ات باب دلت بشه و ب سلامتی و دل خوش بیاد تو بغلت
🙋 (می تونید ماریا صدام کنید) الهی چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار🙆