2752
2734
عنوان

نقاشی بی‌نظیری کشیدم 😍😍😍😻بنگرید ای قوم😹

| مشاهده متن کامل بحث + 5142 بازدید | 139 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زیباست  با چی میکشی عزیزم

با مداد رنگی عزیزم 

👈من 👉 دختر هنرمندیم💖🫂اما بی امکانات🎈نیازمند نگاهی از جانب خدا🌙✨ والله من همه چی بلدم چرا کسی دستمو نمیگیره🤣🤣🤣

وای🥲خیلی خیلی خیلی قشنگ شده😍 قربون دستای هنرمندت بشم🫂

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
درود برتو ،منم نقاشي كن😶

😀😀😀😀ندیدمت که

👈من 👉 دختر هنرمندیم💖🫂اما بی امکانات🎈نیازمند نگاهی از جانب خدا🌙✨ والله من همه چی بلدم چرا کسی دستمو نمیگیره🤣🤣🤣
واسه منی که هنوزم که هنوزه دماغ نقاشیامو ۵ میکشم این عالیه

😹😹😹

نقاشیاتو کم و بیش دیدم،کارت خیلی خوبه،کلاسم‌رفتی؟

ممنونم عزیزم

نه کلاس نرفتم🫠

چرا واسه ما نمیکشی😒😢💔

نمیشناختمت😹

وای🥲خیلی خیلی خیلی قشنگ شده😍 قربون دستای هنرمندت بشم🫂

خدانکنه ابجی قشنگم 

😻😻😻😻

2706