2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برام مهم نیست یاتنها میرم یاباخودش

می‌دونی من خودمم زیاد دوست ندارم رفیق بازی کنم هی برم بیرون باهاشون ولی در حد چند بار ،،سالی یه بار شد دو بار نشد دو سالی یه بار دورهمی باشه با دوستام بریم بیرون،

2731
ما هفته ای ی روز ب خودمون اختصاص میدیم  ولی خب اون با دوستاش میره بیرون من خوشم نمیاد چون مجرد ...

مسئله ی من این جاست که همسر من اصلا رفیق نداره،و این کار منو سخت کرده،میگه من چطور نمیرم ،تو‌هم نرو

می‌دونی من خودمم زیاد دوست ندارم رفیق بازی کنم هی برم بیرون باهاشون ولی در حد چند بار ،،سالی یه بار ...

خب باهمسرتون منطقی بشین صحبت کن هرمردی ی قلقی داره دیگه یجوری راضیش کن 

❌لایک نکنیدلطفا❌❌                                           
مسئله ی من این جاست که همسر من اصلا رفیق نداره،و این کار منو سخت کرده،میگه من چطور نمیرم ،تو‌هم نرو

بخدا که خیلی خوبه ما تازه عقد کردیم از دوران دوستی تاحالا دارم سعی میکنم از دوستاش دورش کنم و تا حد زیادی موفق بودم

قدر شوهرتو بدون 

خب باهمسرتون منطقی بشین صحبت کن هرمردی ی قلقی داره دیگه یجوری راضیش کن 

همسرم مرد خوبیه،ولی تو این موارد اصلا نتونستم ،،،البتع قدیما نمیزاشت با دوستام حتی تلفنی یا چت کنم،الان با اونا کاری ندارع،ولی باز ،دیدن دوستام قدغن هست و این منو سالهای عذابم میده

بخدا که خیلی خوبه ما تازه عقد کردیم از دوران دوستی تاحالا دارم سعی میکنم از دوستاش دورش کنم و تا حد ...

بله واقعا قدردان همسرم هستم،میدونی همینه دیگه ۱۳ساله ازدواج کردم تا حالا با هیچ دوستی بیرون نرفتم،چون واقعا میدونستم برم ها هیچ ندونع،ولی چون خودش خوبه،مببینم از سر کار که برمیگرده فقط من و بچه هاشه،این باعث میشه بی خیال بشم،ولی تازگیا بشدت دلم برا دوستام تنگ شده،قراره یه روز ناهار بریم،میگم که برم و نگم بهش،چون چند از دوستامم که همیشه هستند و میان،میگفتند ما خیلی وقتها نمیگیم،مثلا میگیم رفتیم خرید یا خونه ی مامانم یا بیرونیم،نمیدونم که

منم چند بار این تصمیم و گرفتم ولی واقعا می ترسم اگر بفهمه خیلی بد میشه

بعضا میگم ،ما خانوما چرا باید صفر تا صد کارهامون و بگیم؟من خیلی وقتها همسرم بیرونه ولی خب من دقیق نمیدونم که کجا ها میره

2706