2737
2734

ارزششو داره بخرم؟

چه طعمیشو

عاشقان واقعی از دوری معشوقشان گلایه نمیکنند،بلکه هر دوری و کج‌خلقی از طرف او را به فا.ل نیک تعبیر می‌کنند🥲کاش دست کم شعری خوانده بودید!یا در خانه گربه ای نگه می‌داشتیدشاید آنوقت کمتر دنیا را می‌آلودید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلی بیخوده اصلا نخر

واقعا؟ مزه ی پاستای خونگی رو نمیده ینی؟

عاشقان واقعی از دوری معشوقشان گلایه نمیکنند،بلکه هر دوری و کج‌خلقی از طرف او را به فا.ل نیک تعبیر می‌کنند🥲کاش دست کم شعری خوانده بودید!یا در خانه گربه ای نگه می‌داشتیدشاید آنوقت کمتر دنیا را می‌آلودید.
بد نبود نودل بیشتر می پسندم

مزش شبیه همین پاستاهای خونگیه؟

الفردو و...؟

2740
دوست نداشتم خودت درست کنی خوشمزه تر 

کدوم طعمش رو دوست نداشتید

مزش شبیه همین پاستاهای خونگیه؟ الفردو و...؟

نه 

ماکارونی نیمه پخته بود ادویه اش معمولی بود

چند دقیقه توی آبجوش میپخت

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

من بهت رسپی یه پاستای راحت میدم

برا سسش ۳ تا گوچه خورد کن به ۴ قسمت با ۳ تا حبه سیر برای ۲۵ دقیقه بذار فر که roast بشه. بعد بنداز تو مخلوط کن با ریحون و ۳ قاشق پنیر خامه‌ای و یه مقدار روغن زیتون یا سبزیجات. کامل مخلوط کن که شبیه سس بشه

ماکارونی یا پاستارم بذار توو ابجوش نرم بشه. ابکش کن

بعد سست رو بریز ماهیتباه پاستا رو اضافه کن ده دقیقه با حرارت کم. پاستای خوشمزه ایتالیایی شما اماده ست عزیزم

مارک مانا عالی بود

سبزان هم خوبه

تک اشغاله اشغال

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
من بهت رسپی یه پاستای راحت میدم برا سسش ۳ تا گوچه خورد کن به ۴ قسمت با ۳ تا حبه سیر برای ۲۵ دقیقه ب ...

مرسی عزیزم امروز با همین دستور درست کردم و یکم هم شیر اضافه کردم عالی شد