2733
2739

نزدیک ۳ ساله جدا شدم دخترم پیش منه،پسرم پیش باباش،از لحاظ مالی تامین ولی از لحاظ عاطفی گاهی احساس کمبود میکنم گاهی احساس میکنم واقعا به مردی تو زندگیم نیاز دارم ولی بخاطر بچه هام هیچکس تو زندگیم نمیتونم بیارم،گاهی خیلی نگرانِ آینده بچه هامم،دلم میخاد مستقل بشم ولی میترسم از عهده هزینه ها برنیام،۱۵ تومن درآمد دارم ۱ و ۵۰۰ هم نفقه دخترم و ۶۰۰ تومن هم یارانه میگیریم ولی باز نگرانم که نکنه نتونم از عهده کرایه خونه و خرج خونه برنیام ،تو خونه بابام احساس راحتی و آرامش ندارم ،،،،وقتایی که بیکارم و حوصله م سر میره میگم کاش یکی بود باهاش چت میکرد،،الان هم اینجا اومدم از بیکاریه،،،دلم گرفته

بابا دلتنگتم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام کدوم شهر هستی.علت طلاقت چیه.اگر تهران نباشی حقوقت خوبه که برا مستقل شدن.اولو اخرش چی.تا کی میخوای پیش پدر مادرت باشی هم خودت عذاب بکشی هم جیگر پدرمادرت خون بشه

خیییلیییی دوست دارم. خیلی. میمیرم براتتتت دوست دارم به کللل دنیا بفهمونم که چقد دوست دارم و برام عزیزی. از ته دلم عاشقانه دوست دارم. تا آخر دنیا دوست دارم.تا آخر آخره دنیا. دنیاها بیادو بره دوست دارم. . 
2738

اگه پول داری یه خونه کوچیک رهن کن

خواهر من با ۷ونیم داره زندگی خودشو دخترشو میچرخونه، پس شماهم میتونی

چرا همش منفی های زندگیتو میبینی؟ میدونی خودت و ذهنت باعث پرورششون میشی؟ از این ببعد بگرد دنباله مثبتها و بخاطرش خدارو شکر کن، اونوقت منتظر اتفاقای خوب باش💜

با این مبلغ نمیتونی خونه بگیری 

در مورد ازدواج بیشتر فکر کن 

تنهایی فقط مخصوص خداس 

ادمی زاد نیاز داره به یک همزبون 

ولی خیلی حواست جمع باشه 

اشتباه انتخاب نکنی 

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هر سال پول پیش اضاف میشه نمیتونم که هر سال وام بگیرم

این مدت حقوقاتو چکار میکردی؟

چرا همش منفی های زندگیتو میبینی؟ میدونی خودت و ذهنت باعث پرورششون میشی؟ از این ببعد بگرد دنباله مثبتها و بخاطرش خدارو شکر کن، اونوقت منتظر اتفاقای خوب باش💜

از ی خونه کوچیک ی خوابه شروع کن،سعی کن رهن کنی ک زیاد کرایه ندی ...اگه شرایطش را داری و خاستگار خوب داشتی ازدواج کن ....یادت باشه بچهات شما چه ازدواج نکنی چه بکنی،شمارا بی اختیار مقصر خیلی ازماجراها میدونن ...

2706