2777
2789
سلام لطفا بگین از صبح تا شب چه کارایی پیکنین آیا به همه کاراتون میرسین؟ من خود اگه به خونه زندگیم برسم و غذا درست کنم خودم شلخته م. اگرم به خودمو دخترم برسم خونه به هم ریخته ست
آگاه باشید که قلب ها تنها با یاد خدا آرام میگیرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نى نى سایت .. نى نى سایت نى نى سایت و باز هم نى نى سایت
تمام زندگى ام در دو کلمه ختم مى شود همسرم و فرزندم😘😘😘😘👍🏻 علاقه مندان به زبان المانى بیاین با هم باشیم 😜😜😜😜🤣 http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1560331
از ۶ صبح بیدارم بسته به اون روز یا میرم بیمارستان یا کنگره یا شرکت تا عصر بعدم بقیه زندگی
خداوندا، اگر روزی بشر گردی، ز حال بندگانت با خبر گردی‌، پشیمان می‌شوی‌ از قصه خلقت، از این بدعت، ازین بودن ... (کفرنامه کارو)
خوشبحال شاغل ها از وقتشون و عمرشون مفید استفاده مبکنن فقط مصرف کننده نیستن. کاش شاغل بودم ازین بیهودگی حالم بده
زن ها از عادی شدن، تکراری شدن، از مثل روز اول نبودن می ترسند! زن ها را مثل روز اول دوست بدارید.
زمان بندی کن صبح پاشدی صبحانه بده بعد سریع ظرفاشو بشور و یک غذای خوب کم دردسر مثل مرغی خورشتی بار بزار برو یکم با دخملو بازی کن در حد نیم ساعت 3 ربع بعد بزارش جلو تی وی یا اسباب بازی بریز جلوش بگو مامان کار داره یا ازش کمک بگیر سالنتو مرتب کن هرچی ریختو پاشه بریز تو اتاقای مربوطه و اشپز خونه یک ابی توالتو بگیر یکم اشپزخونه مرتب کن برنجتم بزار یکم تنقلات بده دخملو بعد نهار هم سریع ظرفاشو بشور یک دسمال تو گاز بکش برو اتاق دخترت با بازی بازی اتاقو مرتب کن بعد بخوابین عصرم شام درست کن اتاق خودتو سرو سامون بده یک ارایش خوجلم بکن تا همسر جان بیاد
پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
کلاس کنکور . درس . زبان خوندن و کلاس زبان تفریحی بدنسازی . تمرین اواز . نینی سایت . کتابخونه . با دوستام هفته ای یکی دوبار شامی ناهاری کافی شاپی جایی میریم روحیمون عوض شه . وووو خریدددددد ک عشق منههه . واقعا دو روز نرم خرید افسرده میشم بابام میگه بیا کارتمو بگیر برو روحیت عوض شه
∞ بَرایِ زیـبا زِندِگے نَکَردَن کوتـاهے عُمر را بَهانهِ نکنـیم عُمرْ کـوتاه نیـستْ ما کـوتاهے میکُنیمْ ∞
2801