2737
2734

سلام میخوام میز تلوزیون بگیرم برای جهیزیه 

خواهرشوهرم گیر داده برنز نگیر چوب بگیر 

خودم برنز دوس دارم

اگه برنز بگیرم از مد افتاده و زشته؟

شما نظرتون چیه برنز خوبه یا چوب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم چوبو میپسندم

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2731
2738

به بقیه لوازمات بستگی داره مخصوصا سرویس چوبت ولی به نظرم کلا چوب قشنگتره

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت....خیلی دوستت دارم❤️💌🕊️....

برنز از مد افتاده 

چوب همیشه و همیشه و همیشه مده

همون دختره که همه عاشق چال گونه هاشن🥺پروفایل خودمم😅گر بگویم که تو در خون منی بهتان نیست🫂💚(به عنوان زن یک امیر میگم همشون بد نیستن😅😅)اهورا مزدا یگانه سرشت،از ته قلبم ازت میخوام همه عاشقا بهمدیگه برسن💚🥲«آنها که موهای صاف دارند فر میزنند و آنها که موی فر دارند مویشان را صاف می کنند.عده ای آرزو دارند خارج بروند و آنها که خارج هستند برای وطن دلشان لک زده و ترانه ها می سرایند.مجردها میخواهند ازدواج کنند متأهلها میخواهند مجرد باشند. لاغرها آرزو دارند چاق بشوند و چاقها همواره حسرت لاغری را میکشند. شاغلان از شغلشان مینالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را میخورند.ثروتمندان دغدغه ی نداشتن صفا و خون گرمی فقرا دارند.افراد مشهور از چشم مردم قایم میشوند مردم عادی میخواهند مشهور شده و دیده شوند سیاه پوستان دوست دارند سفید پوست شوند و سفید پوستان خود را برنزه میکنند و هیچ کس نمیداند تنها فرمول خوشحالی این است قدر داشته هایت را بدان و از آنها لذت ببر قانونهای ذهنی میگویند خوشبختی یعنی رضایت، شکر گزاری مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشی)آن وقت "خوشبختی🫠💚(این کاربر عاشق رنگ سبز میباشد🌱)(درحال رشد💚) 
2706