2737
2734

خواهر منم میزنه 

مامانم میگه یسری وقتا از درد شکم و کلیه و کمر شکایت میکنه چند روز پیش بردش دکتر نپرسیدم دیگه چیشد 

البته نمیدونم این دردارو قبل از شروع آمپوله هم داشت یا نه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهر منم میزنه  مامانم میگه یسری وقتا از درد شکم و کلیه و کمر شکایت میکنه چند روز پیش بردش دک ...

عزیزم .خواهرتون چند سالشه .بچه من راه نمی تونه بره .اصلا کج راه می ره از درد .میشه راهنماییم کنی چه مدته می زنه ؟

✔️ خبرنگار 
2728
عزیزم .خواهرتون چند سالشه .بچه من راه نمی تونه بره .اصلا کج راه می ره از درد .میشه راهنماییم کنی چه ...

۱۰سالشه یک ساله که میزنه ولی مثل بچه شما نمیشه که نتونه راه بره با اورژانس تماس بگیرید و سوال کنید حتما 

ممکنه عوارض دارویی باشه اگر لازم باشه آمبولانس براتون اعزام میکنن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍
طبیعی نیستش دخترخاله منم یکسال زد باعث شد بلوغ زودرس بگیره خالم الان پشیمونه که چرا بردتش دکتر ولی ا ...

خدا کمکم کنه .عزیزم من یک بار براش زدم خودمم نه تو مطب .و دیگه نمی زنم .فقط خدا کنه خوب بشه

✔️ خبرنگار 
۱۰سالشه یک ساله که میزنه ولی مثل بچه شما نمیشه که نتونه راه بره با اورژانس تماس بگیرید و سوال کنید ح ...

زنگ زدم بیمارستان می گن فردا با خود دکتر صحبت کنید .می گن الان کاری نمی کنن .نمی دونم چی کنم .به اورژانس زنگ زدم

✔️ خبرنگار 
2740
زنگ زدم بیمارستان می گن فردا با خود دکتر صحبت کنید .می گن الان کاری نمی کنن .نمی دونم چی کنم .به اور ...

عجیبه که اورژانس این حرفو زده پس شاید اورژانسی نبوده یکم دلشو گرم کن با حوله یا کیسه داغ انشالله که زودتر خوب بشه عزیزم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا کنه عارضه کوتاه مدت باشه .

انشالله 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دکتر ساینا ،همین الان توی نت بزن برات میاره اونجا انواع متخصص ها سریع جواب میدن

الان دکترا خوابن .بیدارن الان جواب بدن .رفتم سایت ها رو نگاه کردم دیدم هیچکس آن لاین نبود .الان برم این سایت و ببینم

✔️ خبرنگار 
عجیبه که اورژانس این حرفو زده پس شاید اورژانسی نبوده یکم دلشو گرم کن با حوله یا کیسه داغ انشالله که ...

بله چند تا بیمارستان زنگ زدم .۱۱۵ نه ها .اورژانس بیمارستان

✔️ خبرنگار 
2706