2733
2734

سر ماخورده هر ماه... من دیگه ماه قبل دکتر نبردم اسپری سالباتومال ک همیشه میده مصرف کردم و قرص مونته لوکاست و شربت سیتریزین دادم اما انگار باید کتوتیفن بدم درسته قاطی کردم والا خیلی تو خواب سرفه داره اذیته بچم چیکار کنم 

شربت آویشن خوبه 

کاربر پسر/شیطان پرستم / امضام فان نیست/ دوست عزیز اگر مخالف امضامی بحث نکن بام چون به جایی نمی‌رسی / عاشق شخصیت ابلیس هستم 😍 اتئیست کاکتوس هَم باشی #بَغلت میکنم حتی اگه باعث زخمی شدنِ #تنم بشه:)' M+A=❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما گلوش عفونت کرده. چرا آمپول نمیزنه ؟

کاربر پسر/شیطان پرستم / امضام فان نیست/ دوست عزیز اگر مخالف امضامی بحث نکن بام چون به جایی نمی‌رسی / عاشق شخصیت ابلیس هستم 😍 اتئیست کاکتوس هَم باشی #بَغلت میکنم حتی اگه باعث زخمی شدنِ #تنم بشه:)' M+A=❤️
2728

اون روز تو برنامه طبیب یکی پرسیده بود بچه از شب تا صب سرفه میکنه چیکار کنم دکتر گفت  ببر دکتر 

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان رتبم از آخر ۲ شده😂تیکر هدف✌️
2740
به دم کرده روزی سه بار میتونم بدم تو خونه دارم ینی واقعا اثر داره؟

اره بده با خیال راحت 

واقعا تاثیر داره

البته حله حوله و سردی رو هم قطع کن

پر دردم ولی با خودم میجنگم💔پر زخمم ولی زخمهام رو خودم میبندم🖤پر بغضم ولی پنهون میکنم میخندم😔
اون روز تو برنامه طبیب یکی پرسیده بود بچه از شب تا صب سرفه میکنه چیکار کنم دکتر گفت  ببر دکتر&n ...

والا من دکترم بردم تو این جند ماه فرقی نداشت تا یه هفته سرفه میکرد تا صبح بعد خوب شد ولی خیلی اذیت نیشه بچه اخه

نه دکتر گفت مسله ای نیست طبیعیه خوب سرما بخوره 

پس سیستم ایمنیشو قوی کن 'پرتقال بده 

بعد بادام و عسل خیلی خوبه بهش بده

سعی کن با حرفات حال بقیه رو خوب کنی اونوقت میبینی حال خودتم‌خوب میشه ❤
سرما خوردگیش تبدیل شده به حساسیت.ببرش دکتر ریه یا دکتر داخلی که تخصص ریه هم داره براش اسپری مخصوص بن ...

چرا شما میگی سرماخوردگیش تبدیل شده به حساسیت ؟ چون خیلی سرفه داره یا زودزود سرما میخوره؟ آخه بچه های کلاسشون هم دقیقا هر وقت سرما میخورن باهم سرما میخورنا

پس سیستم ایمنیشو قوی کن 'پرتقال بده  بعد بادام و عسل خیلی خوبه بهش بده

اره میگن شیرابه بادام خیلی خوبه میشه بگید شیرابه بادام با پوست خوبه بی پوست خوبه؟ خود بادامم بدم میکس کامل کنم یا از توری ریز رد بشه؟

2706