2737
2739

اولين بار كه ديدمش اخرين  امتحان خرداد ماه بود 

بچه بوديم ولي دنيايي عقل داشتيم دنيايي عشق داشتيم ده سال باهم دوست بوديم ده سال عشق ورزيديم ده سال بزرگ شدن همو ديديم باهم تو١٨سالگى رفتيم كارت اهداي عضو گرفتيم 

حالا من مجبورشدم با كس ديگه اي ازدواج كنم و از شهرمون وطنمون برم

تو چرا رقتي بي معرفت درسته هشت سال بود نميديدمت ولي خب خيالم راحت بود خيالم راحت بود ك زنده اي

يادته دختر عموت ك رفيق بين منو تو   بوددوسال پيش  با گوشيش زنگ زد من برداشتم تو بودي پشت خط 

صداي گريه هامون اجازه نداد صداي همو بشنويم

من نتونستم حرف برنم منو ببخش من نميتونستم اين كارو كنم تو گفتي يه خرف واجبي دارم گفتم هيچى نگو فقط توروخدا تورخدا جون من زنده بمون گفتي من بميرمم قلبم بخاطر تو همشه زنده س

من قط كردم من خر قط كردم خب چاره اي نداشتم…

لعنت به  سال پيش كه استوري دختر عموتو وا كردم و ديدم تصادف كردي و پركشيدي از اين دنياى خراب شده

تو اهداب عضو كردي و قلبت زنده مونده تو قول دادي و سر قولت بودي واي قلبم داره ميتركهههههه چرا ديشب اومدي تو خوابمممم ولم كن بذار تو خال خودم بميرممم اخ قلبم اخ قلبمممم 

قربون اون چشات كه اهدا كردي قربون اون قلبت قربونت برم من

كه اورده بودنت تو شهر من اهدات كردن ومن نديدمت…

صبر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
متاهلی قربون اون چرا میری

ترو خدا ول کن این حرفو 

باشه متاهله  زنده بود ک قربون صدقش نرفته ... 

الان مُرده .... به جاقلب باید سنگ تو سینش بذاره؟

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
2740