2737
2734
عنوان

از بی پولی و نداری خسته شدم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 23 پست
خیلی جوجویی وقت زیاد داری تابستون برو آرایشگری یاد بگیر انقد کمکت میکنه و روحیه بهت میده که نگو

🥺💔 کو تا تابستون ما الان فقط پول ی نون خوردن داریم

روز محشر به خدا خواهم گفت ان که از من تو گرفتی همه ی جانم بود... لعنت ب ۱۰ مهر لعنت ب ماشینی ک مادرمو ازم گرفت...گر قیامت قصه باشد من کجا جویم تو را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟                                           😭😭 لعنت به ۸ تیر که داداش ارمانمو ازم گرفت😭  😭😭 دلتنگتونم... خدایاااا منم ببر دیگه😭😭😭😭 سخت است دیدار برود به قیامت😭🖤                       
🥺💔 چرا دوازدهمم  سر کار میرم ولی ۳ تمن ماعی

حق داری اره کمه یه کوچولو تحمل کن میدونم سختته هم مدرسه تموم میشه با حقوق بیشتر میری سرکار هم ایشالا یه دانشگاه خوب میری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حق داری اره کمه یه کوچولو تحمل کن میدونم سختته هم مدرسه تموم میشه با حقوق بیشتر میری سرکار هم ایشالا ...

مرسی عزیزم

روز محشر به خدا خواهم گفت ان که از من تو گرفتی همه ی جانم بود... لعنت ب ۱۰ مهر لعنت ب ماشینی ک مادرمو ازم گرفت...گر قیامت قصه باشد من کجا جویم تو را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟                                           😭😭 لعنت به ۸ تیر که داداش ارمانمو ازم گرفت😭  😭😭 دلتنگتونم... خدایاااا منم ببر دیگه😭😭😭😭 سخت است دیدار برود به قیامت😭🖤                       

سه تایی با خواهرات برید دنبال یه حرفه

شش ماه یکسال وقت بزارید بعد سه تایی کار جدید راه بندازید

اینکه بری فروشنده بشی منشی بشی هیچ عاقبتی نداره

فقط باید حرفه یاد بگیرید یه چیزی مثل خیاطی ارایشگری شیرینی پزی..یا هرچی ک علاقه دارید

این بهترین فرصت هست ک یه تیم قوی درست کنید

2731
سه تایی با خواهرات برید دنبال یه حرفه شش ماه یکسال وقت بزارید بعد سه تایی کار جدید راه بندازید این ...

اینا همه سرمایه میخواد

اینا همه سرمایه میخواد

ماهی سه تومن میگی درامدت هست

کلاس خیاطی یا ارایشگری با ماهی پونصد ششصد میشه رفت. دو سه تومنم ریز ریز پول پارچه میدی. بعد ب عنوان دوزنده کنار طرف کار میکنی خرج اموزش ات در میاد

این یه نمونه اش بود ارایشگری هم همینطوره و بقیه کارا

باید زحمت کشید تا پول بیاد.برای هیچکس از ازونایی ک صفر بودن یهویی از اسمون نازل نشده

2740