2733
2734
عنوان

دیابت و مرگ داخل رحمی جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 4980 بازدید | 51 پست
شکیرا ایندفعه اینطوری شد چی گفت رزاقی؟علتش چیه آخه ازش نپرسیدی مرحله بعدی رو چکار میکنه؟ میپرسیدی ازش ببینی نظرش چی بوده
دوتاسقط داشتم مشکل ایمنی انعقادی ،مورفولوژی کم وتحرک درحدطناب زدن دور خودش:-) لطفا برای بموقع وسالم دنیا اومدن پسرم یه صلوات بفرستید،خدایا ببخش بهم (اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم)آبجی یا داداشه پسرمم تو راهه😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
شکیرا اندفعه برو پیش طرازی ببین نظرش چیه
دوتاسقط داشتم مشکل ایمنی انعقادی ،مورفولوژی کم وتحرک درحدطناب زدن دور خودش:-) لطفا برای بموقع وسالم دنیا اومدن پسرم یه صلوات بفرستید،خدایا ببخش بهم (اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم)آبجی یا داداشه پسرمم تو راهه😍
عزیزم قندت اینقدرم بالا نبوده اونم تو هفته های پایین فکر نکنم تازه دوتا متفورمینم داشتی
هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
سلام. آیا رعایت میکردی؟ خوردن چیزای شیرین در بارداری مخصوصا شبها وقتی قندت بالا باشه خیلی خطرناکه. اما در ماههای بالا خطرش بیشتره
چقدر زیباست فرزندت با نگاه مظلومانه به چشات زل بزنه و بگه .. ما...ما.ن