2752
2734
خب خانمای باردار همه به پهلو می خوابن، منم به پهلو خوابیدم و طبق معمول یه بالشت بغل کردم و دست راستم ...

خب

متاسفانه بخاطر رفتار اشتباه برخی کاربران بر خلاف میلم تصمیم گرفتم هیچ درخواست دوستی رو نپذیرم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها اصلا توهممم نبود!!! من مطمئنم صد در صد و جدا از این که من اصلا نمی تونستم چشم باز کنم. درواقع هوشیاریم داشت برمیگشت کامل و انگار یکی پلکم و نگاه داشته بود و فقط صدا میشنیدم و لگدی که به دستم میزد

2731
بچه ها اصلا توهممم نبود!!! من مطمئنم صد در صد و جدا از این که من اصلا نمی تونستم چشم باز کنم. درواقع ...

آدمای بارداریاتازه زایمان کرده انرژی بدنشون پایین میشه تواین مواقع بیشترجنواینامیبینن 

بچه ها اصلا توهممم نبود!!! من مطمئنم صد در صد و جدا از این که من اصلا نمی تونستم چشم باز کنم. درواقع ...

یه خانوم زیبا منو لایک کنه

متاسفانه بخاطر رفتار اشتباه برخی کاربران بر خلاف میلم تصمیم گرفتم هیچ درخواست دوستی رو نپذیرم .

خوب سکته نزدی

من بختک میفته روم دیگ میفمه میخام سکته کنم ۵ثانیه بعد بلند میشه از روم

خخخ

صدای نفس نفس زدناش میشنون تند از روی عصابنیت

💚🕊🦋🌹🌻☘🍀🌿🌱🐠🐝💚

این راسته که میگن زن های باردار باید مواظب خودشون باشن. و همیشه یه دعا یا قرآنی و سنجاق به خودشون وصل کنند.

یه مدت گذشت من در حال درد و غلبه به این حس مزخرف که بتونم چشمام و باز کنم درواقع من نیم ساعت درگیر بودم تا بالاخره چشمام باز شد و چیزی که رو دستم دیدم حیرت اور بود

چی دیدی؟

اولین چیزی که دقت کردم موقعیت دستم بود. درواقع میخواستم مطمئنم شم خوب خوابیدم و دستم تحت فشار نبوده که خواب بره و توهم زده باشم.دیدم اوکیه و کلا دستم ازاده و اصلا فشاری نیست روش

رو مچ دستم که اون حس دردناک و داشتم. دیدم کبود شده. کبودیای دایره دایره شکل. یه تیرگی خاصی که مطمئنم بودم تا شب جاش حتما سیاه میشه و شد واقعا

2706