2733
2764

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

موقع ارامش همسرت و عشق بازی و عاشقی بهش از خانوادش بگو نه دعوا و عصبانیت اونم با خنده تعریف کن و تهش بگو واقعا عجیبه ها اصلا توقع نداشتم چرا اینجوری کردن با خنده ک حس بدی نگیره از حرفات و نیتت به خانوادش

جلوی شوهرت اصلا وابدا شیطان بازی درنیار حتی اگه جلوش زدنت به فحش بستنت چیزی نگو مظلوم رفتار کن ولی گاها پشت سر که شوهرت نبود مثلا فقط مادرشوهرت خونه بود شاهدی نداره اثبات کنه هراز چندگاهی جوابشو بده

جگرگوشه مو ۱۵هفتگی از دست دادم ولی معتقدم باوردارم خدایی که توی قرآن خودش گفته من قادرم مرده هارو زنده کنم پس قطعا میتونه پسرمنم بهم برگردونه🙂یه روزی چرخ این دنیا برای ماهم میچرخه کلیک میکنه روی ما ومیگه اینبارنوبت خوشبختی شماهاست!😊بارالها!غلام درخونه تم چرااینهمه منو عذاب میدی؟یه بارمنومیکشتی بهتربود!خدایا منوببخش! غلط کردم فقط منو ببخش وپسرم رو بهم برگردون!😭تیکربارداریم نیست برای اینه که اِنءشااَلله خُردادماهِ اِمسال حامِله باشَم وبِمونه بَرام ودیگه هیچ مشکلی ازهیچ جهتی پیش نیاد برای خانواده مون !❤

هیجوقت مستقیما پیش شوهرت بدگویی از خانواده شوهر نکن و جبهه نگیر 

اگر مشکلی باهاشون داشتی خیلی مظلومانه و زمان مناسب مطرح کن با شوهرت 

“ببخشید و چشم بپوشید ، آیا دوست ندارید خداوند شما را ببخشد؟ و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است.”🌹(22- نور)

در مقابل نظرات دیگران نیازی نیست واکنشی داشته باشی ،گوش بده و کار خودت رو بکن

يک‌ روز كه تصورش را نمیكنی،جايی كه در خواب هم نديده‌ای،لحظه‌ای كه به هيچ چيز فكر نمیکنی،و تازه رها شده ای از بند آرزو،از جانب پروردگار دريافت خواهی كرد ،چيزی فراتر از آنچه در طلبش بودی...
2706