2737
2734

بچه ندارم

ساعت ۸ تا ۴ هم سرکارم 

اصلا اصلا حوصله ام نمیشه

فقط گوشی و خواب

فقط برای خونه اینطوری ام

محل کار مشکلی ندارم با شوهرمم خداروشکر اوکی ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دوتاکلیپ تمیزکاری ببینی پیشینی میسابی اگرم پولشوداری کمکی بیار

پولش رو دارم

ولی دلش ندارم میخوام بشینم غصه بخورم بعدش

و رومم نمیشه کسی بیاد 

حتی تا الان که یکسال ازدواج کردم به مامان و خواهرم هم نگفتم خیلی کثیف نیستا

منی که ساعت ۵وذنیم میزنم بیرون تا ساعت ۴ ونیم

بیام برسم خونه ساعت شده ۶

رس پسر کلاس چهارمم

غذا درست کردن، شوهر غرغرو

وقتی برای خونه مرتب کردن ندارم

دارم دیوونه میشم

2740
سلام عزیزم به این فکر کن که خوننه ات تمیز میمونه و به نفس راحت میکشی یا اگه مهمون اومد استرس نگیری

واقعا به این فکر کردم گاهی شده آنقدر اون تایم استرس گرفتم که فقط خودمو لعنت کردم

ولی نه که ما شاغلیم کسی نمیاد تو هفته

پنجشنبه ها خونه مامان من هستیم همه جمع میشیم دیگه

جمعه هم مادرشوهرم اینطوره

منی که ساعت ۵وذنیم میزنم بیرون تا ساعت ۴ ونیم بیام برسم خونه ساعت شده ۶ رس پسر کلاس چهارمم غذا در ...

منم ۵ و نیم بیدار میشم 

شوهرم ۶ میره 

خودم ۷ و نیم

گاهی اوقات اضافه کاری تا ۶ 

من فعلا بچه ندارم 

خداروشکر خودم چشمش نکنم شوهرم بنده خدا چیزی نگفته تا حالا 

عزیزم مکمل استفاده کن 

شروع کن از یک گوشه موزیک مورد علاقت پلی کن مشغول به کار بشو برای گوشی دست گرفتن تایم بزار

مستاجر من بخاطر تنبلی و بی مسئولیتی بیش از سیصد میلیون به  منزل من خسارت وارد کرده 

یک خانم باید همیشه تمیز و آراسته باشه تا اول آرامش سهم خودش بشه بعد به دیگران هم هدیه بده

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
ببین خیلیا هستن بی خبر میرن مهمونی

قطعا

چون تا حالا غریبه پیش نیومده 

بخاطر همین ته ذهنم اون خیال راحتی هست همین بدتر میکنه تنبلی منو

شوهرم میگه چون خسته ای خودم میدونم بیشتر برای گوشی هست

عزیزم مکمل استفاده کن  شروع کن از یک گوشه موزیک مورد علاقت پلی کن مشغول به کار بشو برای گوشی د ...

والا استفاده میکنم ولی هیچی نی انگار 

ببین شروع کنم اوکی ها ولی نمیکنم

بعد در این حد تنبلی نیستم چرک اینا باشه تمیزه از این لحاظ

فقط در حد روتین روزانه 

لباس جمع کردن جارو ظرف شستن