2733
2734

چی بوده؟

خودم گلاب تاخدی ب دردم خورد و پوره برنج

هرسوالی تو زمینه قنادی و کیک پزی داشتین میتونید از من بپرسید تا جایی که بتونم‌جواب میدم☺😁۰۱/۸/۱۵
ماسک ماست و ارد برنج و نشاسته

خوب بوده برات؟نشاسته صورتو نمیکشه

هرسوالی تو زمینه قنادی و کیک پزی داشتین میتونید از من بپرسید تا جایی که بتونم‌جواب میدم☺😁۰۱/۸/۱۵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

جوشانده رزماری _آویشن یکی از اینها آخر حمام بدون نیاز به آبکشی برای ریزش عالیه

ماسک سدر و آب بعد از حمام تا منافذ باز هست برای پوست چرب عالیه چربی پوست رو کمتر میکنه منافذ رو تمیز و جمع میکنه

اره باعث شفافیت و سفیدی میشه باید چند قاشق ماست بریزی ک زیاد سفت نشه، و بعد از ربع ساعت بشوری 

مرسی

جوشانده رزماری _آویشن یکی از اینها آخر حمام بدون نیاز به آبکشی برای ریزش عالیه ماسک سدر و آب بعد از ...

من پوستم متاسفانه خشکه و اینکه ی مدت میزدم اون رزماری رو میگفتن باید بزاری یخچال وگرنه خراب میشد من حوصلم نمیشد ولش کردم😂ولی الان موهام کوتاه کردم و خیلی پیشمونم میخوام بزنم اگ کمک میکن ب رشد موهام هم

من پوستم متاسفانه خشکه و اینکه ی مدت میزدم اون رزماری رو میگفتن باید بزاری یخچال وگرنه خراب میشد من ...

رزماری رو من یک ساعت قبل از حمام میجوشونم میذارم تو همون قوری استیل سرد بشه بعد صافش میکنم تو حمام استفاده میکنم البته قبل از ریختن روی سر باید دوباره گرم کنی تا سرت سرد و گرم نشه سر درد بگیری سرعت رشد قدی مو رو هم خیلی زیاد میکنه

2738