2733
2764

من اصلا میخوام صبح تا شب تاپیک بی محتوا بزنم 

دوست دارم به اینا چه 

بابا انقدر عقده ای نباشید مگه من دارم‌ از سهمیه شما تاپیک میزنم 

گوجه سبز هستم کاراگاه نی نی سایت 🧡😎 یک عدد کیدرامری 🥰

🤔ویدیو چی بود؟

چرا من نمیفهمم چی شده

روزی که دختر دار بشم به دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...نه من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک"دختر" تو مملکتمون عروس شدن و خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونم قراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!باور کنید موفقیت یک بانو در گروی "عروس شدن" و"مادر شدنش" نیست...به دخترامون یاد بدیم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🤔ویدیو چی بود؟ چرا من نمیفهمم چی شده

یه ویدیوی‌ فلسفی‌ 

بخاطر همین اومد گفت شما متعصبین‌ و اینا 

یه طرفه نمیرم‌ 

تاپیک تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری هست 

عزیزم کامنت خودت جی بوده که این رو گفته

نمیخوام بی نقص باشم نمیخوام کامل باشم.دوست دارم بخشی از این دنیای ناکامل باشم.دوست دارم رشدم در راستای آرامش و خوشحالی ام باشه نه در راستای عذابم/یکی از دلایلی که حجاب ساده رو دوست دارم اینه که افراد ظاهربین سمتم نمیان❤️وقتی مثل عقده ای ها سعی داری تو زندگی افراد دخالت کنی و سعی داشته باشی نظری داشته باشن که تو میپسندی تو هم یک عقده ای هستی هم دیکتاتور
عزیزم کامنت خودت جی بوده که این رو گفته

تاپیک خودم بود قفل کردم اینجا تگم کرد 

تاپیک تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری میتونی ببینی 

یه ویدیوی‌ فلسفی‌  بخاطر همین اومد گفت شما متعصبین‌ و اینا  یه طرفه نمیرم‌  تاپیک ...

اهان میرم ببینم چیه🥰کنجکاو شدم من به مباحث فلسفی علاقه زیاد دارم

روزی که دختر دار بشم به دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...نه من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک"دختر" تو مملکتمون عروس شدن و خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونم قراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!باور کنید موفقیت یک بانو در گروی "عروس شدن" و"مادر شدنش" نیست...به دخترامون یاد بدیم...
تاپیک خودم بود قفل کردم اینجا تگم کرد  تاپیک تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری میتونی ببینی&n ...

اشکال نداره عزیزم بینتون دعوا بوده همچین حرفی زده 

حرفی که تو دعوا زده میشه بی ارزشه خودت رو ناراحت نکن

نمیخوام بی نقص باشم نمیخوام کامل باشم.دوست دارم بخشی از این دنیای ناکامل باشم.دوست دارم رشدم در راستای آرامش و خوشحالی ام باشه نه در راستای عذابم/یکی از دلایلی که حجاب ساده رو دوست دارم اینه که افراد ظاهربین سمتم نمیان❤️وقتی مثل عقده ای ها سعی داری تو زندگی افراد دخالت کنی و سعی داشته باشی نظری داشته باشن که تو میپسندی تو هم یک عقده ای هستی هم دیکتاتور
اشکال نداره عزیزم بینتون دعوا بوده همچین حرفی زده  حرفی که تو دعوا زده میشه بی ارزشه خودت رو ن ...

ناراحتی‌ نیست  من اصلا این خانم رو نمیشناسم تو تاپیکم دیدم

بیشتر این تاپیکم برای اینه که‌ فکر نکنن‌ سایت بی در و پیکره‌ و میتونن‌ هر حرفی رو به زبون بیارن‌  

ناراحتی‌ نیست  من اصلا این خانم رو نمیشناسم تو تاپیکم دیدم بیشتر این تاپیکم برای اینه که‌ فکر ...

درست میگید به این قسمت توجه نکردم باید حتما برخورد بشه👌