2737
2734

یکی از امتحاناتمون خارج از برنامه برگزار شد و استادمون با آموزش هماهنگ کرده بود. منم رفتم امتحان دادم و تموم اما امروز متوجه شدم بچه ها روزی که توی برنامه تعیین شده برای امتحان رفتن دانشگاه و برگه حضور و غیاب رو امضا کردن ولی من نمیدونستم و الان تو کارنامم زده غایب. الان چیکار کنم؟ برم آموزش درستش میکنن یا برم به استادم بگم؟ 

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 
آموزش برو اوکی میکنن فک کنم

مرسی

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برو آموزش ب استادتم زنگ بزن بگو من امتحان دادم و برگه باید به دستتون رسیده باشه

خود استاد روز امتحان حضور داشتن و برگه رو به خودشون دادیم.همش نگران بودم قبول نکنن. درسم 4 واحدیه امروز دیدم زده غایب و وضعیت ترم هم مشروط😐

علوم پزشکی هستین؟ همکلاسی ها چقدر نامرد بودن بهت نگفتن

نه.اخه من تازه اومدم این دانشگاه انتقالی گرفتم. بعد واسه کلاس یه گروه زدن و یه کانال. فقط لینک کانال رو به من دادن. تو گروه با هم هماهنگ کردن

2740
هرچی چیز ر این مهمی رو باید بهت میگفتن 

اره واقعا. خیلی حالم بده اگه قبول نکنن چیکار کنم

خود استاد روز امتحان حضور داشتن و برگه رو به خودشون دادیم.همش نگران بودم قبول نکنن. درسم 4 واحدیه ام ...

ببین منم یه بار شماره صندلیم عوض شده بود جامو پیدا نکردم

رفتم تو کلاس یه مراقبی ک بچه ها همون امتحانو داشتن میدادن یه صورت جلسه دستنویس ازم گرفت فقط

استادمم نمره شو گذاشت مشکلی پیش نیومد

با استادت اول هماهنگ کن ک وقتی میری آموزش بتونی بگی استادمم دید ک من امتحانو دادم..

ببین منم یه بار شماره صندلیم عوض شده بود جامو پیدا نکردم رفتم تو کلاس یه مراقبی ک بچه ها همون امتحا ...

اره به استادم پیام دادم گفته حلش میکنه