2733
2734
عنوان

واقعا برای بعضی از دندون پزشکان متاسفم

| مشاهده متن کامل بحث + 461 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بردارم دندونای سمت راستش اصلا بی حسی اثر نمیکنه طفلی رو همونجوری درست میکنن دندونشو

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
خوب الان تکلیف ما چیه ما که نمیتونیم همش درد بکشیم.بلاخره یه راهی وجود داره دیگهه

بابا چه راهی اخه😐اگه داشت انجام میداد دیگهههه 

بخدا بی انصافیه شش هفت سال درس بخون زحمت بکش آخرش همچین بگن 

🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

خدا لعنتم کنه با این رشته انتخاب کردنم یعنی هر سری میام اینجا حالم بد میشه دارم بی خوابی بکش گشنگی بکش کلی گریه  آخرم بد میشیم 

باشه اصلا هرچی شما بگی دندانپزشکه بد بوده

مگه میشه من از هر کی پرسیدم میگن کارشون‌ کلا خوب نیست

من براتون نوشتم

عصبي ك ملتهب باشه اصلا بي حس نميشه

من كاي دندانپزشك عوض كردم

اين تجربه رو زياد  دارم

چون عصبم بلنده و ملتهب ك شد تازه من دردم مياد ك كار از كار گذتشع

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
بابا چه راهی اخه😐اگه داشت انجام میداد دیگهههه  بخدا بی انصافیه شش هفت سال درس بخون زحمت بکش آ ...

حالا چرا ناراحت میشی.خوب هر دندون پزشکی هم ممکنه اشتباه کنه.بهتره انتقاد پذیر باشیم

حالا چرا ناراحت میشی.خوب هر دندون پزشکی هم ممکنه اشتباه کنه.بهتره انتقاد پذیر باشیم

اشتباه چی خواهرم 

من پزشکی میخونم ولی اینو میدونم دیگه این راهی نداره 

بیشتر از یه حدی بی حسی بزنی مریض اوردوز میکنه قلبش وایمیسه 

اینارو هم در نظر بگیرین 🤦🏼‍♀️