2733
2771
عنوان

یه زوج درمانگر خوب معرفی کن🥺❤

87 بازدید | 5 پست

سلام 

دوستان اگه میشه یه زوج درمانگر خوب برای مشاوره توی تهران معرفی کنید که خودتون ازش راضی بودین و مشکلاتی که با پارتنر یا همسرتون داشتین و حل کرد خیلی نیاز دارم ممنون🥺❤

پت و مت😊

حامی طبیعت و حیوانات و قلب‌های بزرگ 🐱🦊🐰🐼🦄🐶🐥🕊️🦜☘️🌲🍀.تجربه گر مرگ موقت(دنیا آنچه میبینی نیست و مرگ پایان نیست ،آغازی است برای رهایی روحت.خداوند هیچگاه نه تو را فراموش کرده و نه رها کرده به او اعتماد کن  ) تو بدنیا آمده ای تا قصه ای را که شروع کرده ای تمام کنی هرچند تلخ هرچند سخت پس قوی باش 💖               

گفتی زوج یاد این دونفر افتادم ..با تمام مشکلات و فکر کوچیکشون همیشه پشت هم بودن و تلاش می‌کردن بهتر زندگی کنن

حامی طبیعت و حیوانات و قلب‌های بزرگ 🐱🦊🐰🐼🦄🐶🐥🕊️🦜☘️🌲🍀.تجربه گر مرگ موقت(دنیا آنچه میبینی نیست و مرگ پایان نیست ،آغازی است برای رهایی روحت.خداوند هیچگاه نه تو را فراموش کرده و نه رها کرده به او اعتماد کن  ) تو بدنیا آمده ای تا قصه ای را که شروع کرده ای تمام کنی هرچند تلخ هرچند سخت پس قوی باش 💖               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزززززم حست رو از پیامت گرفتم😔 حال منو داشتی 

مستاصل و نگران

من از نظرات و معرفی بقیه به خانم دکتر رحیمی نژاد رسیدم

گفتند زوج درمانگر مطرحی هست و متخصص

با صد تا التماس شوهر رو راضی کردم و رفتیم 

خداروشکر فعلا خوبیم ولی دکتر تکلیف داده به ما تا جلسه بعد