2733
2734
خداروشکر گلم  خدا برادرو‌پسرتو برات حفظ کنه منم به خودم قول دادم تا پسرم بزرگ شه استعدادشو کش ...

ببرید مشاور کمک کنه  عزیزم حیفه الهی همه جوون‌ها خوشبخت باشن و سلامت 

اسی ببخشید

دوستان جااااااان مادرپدرتون تاپیک اخرم ک لغو کاربریه و تاپیکی عنوانش مث سگگ دلم تنگ شدهههه رو گزارش بزنین بترکه 

دلیلش مفصله ولی بدونین ی زندگی رو نجات میدین🙏😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زن داداشت به وضع جسمانی خودش هم حساسیت نشون میده یا فقط کار زیادی برای خودش میتراشه

کلا با سلیقه هست از اونها که همه چی همیشه مرتبه و برق میزنه هم خونه هم لباسا 

شلخته و بی نظم نیست 

مثلا امروز داداشم با پسرش اومدن زنداداشم نیومد زنگ زدم گفت روز تعطیلی نمیتونستم مهمون سرزده باشم شاید آماده نبودی بچه ی کوچیک داری 

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
چه خانومی نصیب داداشتون شده☺️خوشبخت باشند الهی

ممنونم 

شما هم خوشبخت بشین و ان شاءالله بهترین راه رو برای خودتون انتخاب کنین ❤

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
کلا با سلیقه هست از اونها که همه چی همیشه مرتبه و برق میزنه هم خونه هم لباسا  شلخته و بی نظم ن ...

افرین 

ولی منظورم این بود که کار زیاد ادم رو خسته و فرسوده میکنه 

جسم را باید با ورزش  صحیح و اصولی سالم نگه داشت 

اگه زن داداشات کار خونه زیاد انجام میده اما ورزش نمیکنه یعنیبه وسایل خونه بیشتر از جسم خودش بها میده و این درست نیست 

اما اگه ورزش هم میکنه که خیلی عالی و خوبه

أَنِّي مَسَّنِيَ الضُّرُّ وَأَنْتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ  خدایا بدحالي و مشكلات به من روي آورده و تو ارحم الراحميني.   سوره انبیا 
افرین   ولی منظورم این بود که کار زیاد ادم رو خسته و فرسوده میکنه  جسم را باید با و ...

حق با شماست اهل ورزش نیست ولی میرقصه بگفته خودش البته 

درسته اولویت با سلامتی هست باید بیشتر مراقب خودش باشه ❤

از این جهت که هم سواد علمیم بیشتر بشه وهم فرزندمو درست بزرگ و تربیت کنم عزیزم

فکر می کنم با توجه به هدفتون  شاید روانشناسی خوب باشه .البته من خودم هم عاشق روانشناسی هستم ولی درنهایت چیز دیگه ای خوندم 

بیکاری الکی تا دکتری بخونی 

اشتباه نکن 

من دنبال علاقم رفتم هیچ که هیچ 

دنبال شغل و پول باش اول 

رشته ای رو انتخاب کن که پول و کار داشته باشه 

نه مثل من کلی درس بخونی هیچی 

کاربری دست دو نفره♥️🥴