2752
2734
عنوان

داره میشه ۱ ماه ک از سردرگمی و فکر تاصبح بیدارم کمکم کنید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 315 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
انقدر سر درگمم اصلا نمیدونم قراره چی بشه برنامه اینده چیه از طرفی وابستم دوسش دارم😭

زمان حل ميكنه 

جدا شو ازش 

سال ديگه هم حالت بهتره هم تكليف خودت رو ميدوني ؟

مشغول درسي يا كار ؟

پسره چند سالشع ؟تحصلات و شغلش چيه ؟

قبل از آنكه بميريد ؛ بميريد
وابستگی و میشه رفع کرد اما اگه دلت برای وقت و زندگیت میسوزه الکی هدرش نده..بعدها آدم متوجه با خودش چ ...

همین الانم غصه ۶ سال عمرمو میخورم ک تباه شد دارم از حرصش میمیرم

donnadarya@ خیلی دوست دارم مهربون امیدوارم بهترینا مال تو باشه💖😍😘
زمان حل ميكنه  جدا شو ازش  سال ديگه هم حالت بهتره هم تكليف خودت رو ميدوني ؟ مشغول درسي ...

تازه ازمون وکالت قبول شدم 

اونم لیسانس داره و ی کار پاره وقت

به نطرم موقعیت بهترم میتونه برات پیش بیادبرای ازدواج پس خودت وخیلی درگیرش نکن

دلم واسه ۶ سال عمری ک رفت میسوزه خیلی ناراحتمممم

همین الانم غصه ۶ سال عمرمو میخورم ک تباه شد دارم از حرصش میمیرم

پس الان تمومش کنی بهتر از اینه یک سال دیگه دوباره همین حالو داشته باشی ...مگه چندبار زندگی میکنیم دخی

خوشبختانه آدمیزاد اینجوریه که زود عادت میکنه به هر شرایطی خودتو سرگرم کن به زندگیت برس اونم کم کم از یادت میره و فراموش میکنی ...بزار حالت خوب باشه این مهمه 

پس الان تمومش کنی بهتر از اینه یک سال دیگه دوباره همین حالو داشته باشی ...مگه چندبار زندگی میکنیم دخ ...

دعا کن برام تصمیم درست رو بگیرم🥺❤️

2706