2733
2734
عنوان

رشته طب سنتی

| مشاهده متن کامل بحث + 263 بازدید | 28 پست
نه قشنگم سایت معتبری نبوده به هرحال من مامانم تو این رشته تحصیل کرده دیگه، کلاس برای اطلاع عمومی نم ...

پس این جوری خیلی خوبه

منم دوست داشتم شرکت کنم ولی شنیده بودم اعتبار نداره

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب این بنظرت بخوام شروع کنم باید از کجا شروع کنم

مامان من چند سال پیش از قم شروع کرد

از چه طریقی آشنا شد یادم نیست

الانم شماره دفتر یا مرکز ندارم بدم خدمتتون

evolving=درحال تکامل
پس این جوری خیلی خوبه منم دوست داشتم شرکت کنم ولی شنیده بودم اعتبار نداره

آره خب همونا که میان میگن اسپند سرطانزا و سمی عه

میگن مدرک طب سنتی هم اعتبار نداره

خیلی از مشکلات که تو طب کلاسیک درمان نمیشه و پای دیابتی هارو قطع میکنن طی چند مرحله طب سنتی با زالو درمان میکنه که نیاز به قطع پا هم نیست

البته طب کلاسیکم تو همه زمینه ها اینطور عمل نمیکنه ولی دکتر خوب کم هست مثلا من بچه بودم خودمو به مریضی میزدم تشخیص ندادن سالمم برام سونوگرافی و دارو و اینا دادن

حالا بگذریم هرکی حق انتخاب داره دیگه که کدوم راه درمانو بره ولی مافیای پزشکی برای پول جیب خودشونم شده تلاش میکنن خیلی مردمو نسبت به طب سنتی بدبین کنن

evolving=درحال تکامل
آره خب همونا که میان میگن اسپند سرطانزا و سمی عه میگن مدرک طب سنتی هم اعتبار نداره خیلی از مشکلات ...

نه نمیگن طب سنتی مدرکش معتبر نیست، میگن هر مدرکی معتبر نیست

بله خیلی از دکترا مخالفن و سعی میکنن جلوی پیشرفت این علم رو بگیرن

ولی این دکترایی که من میگم مخالف طب سنتی نیستن

برای همین هم طب سنتی خوندن

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
نه نمیگن طب سنتی مدرکش معتبر نیست، میگن هر مدرکی معتبر نیست بله خیلی از دکترا مخالفن و سعی میکنن جل ...

آره خب تو هر زمینه ممکنه مدرک فیک و اصل باشه دیگه

اما پروفسور خیر اندیش معروفه من مادرم زیر نظر ایشون دورشو گذرونده

evolving=درحال تکامل
آره خب تو هر زمینه ممکنه مدرک فیک و اصل باشه دیگه اما پروفسور خیر اندیش معروفه من مادرم زیر نظر ایش ...

چه خوب که آموزش میدن 

بعد چجوریه مادرتون اجازه ی مطب زدن هم دارن؟

ببخشید استارتر عزیز

تو گوگل استاد خیر اندیش رو سرچ کنید

شماره و ادرس مطبشونو براتون میاره

شاید جواب بده و بتونید راهنمایی بگیرید ازشون و راجع به کلاس ها و ...سوال کنید

evolving=درحال تکامل
بله با مدرک میشه اما هنوز از درساش مونده

ان شاءالله موفق باشن❤

خیلی ممنون از توضیحاتتون❤

این متن رو تو یه سایت دیدم نمیدونم تا چه حد درسته ولی متخصصایی که من تو تلویزیون دیدم دکتر هم هستن

متنش کاملا درسته. مشخصه که.      الان خواهرزاده من ۷سال پزشکی عمومی خونده  و خداروشکر تخصص طب سنتی قبول شده دانشگاه تهران.   و فقط اینجور افراد مجوز مطب دارند. 

اینا که ۷ سال پزشکی عمومی رو طی نکردند حتی اگه از طریق دانشگاه گذرونده باشند مجوز طبابت ندارند. به قول این متن فقط برای اطلاعات خودشونه