2752
2734
عنوان

ترس از زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 290 بازدید | 43 پست
استارتر اگه سزارین هم بخوای از پایین معاینه میکنن؟

من تجربه سزارین ندارم نمیدونم فک نکنم کاری به کار پایین داشته باشن شاید اولش چک کنن ببینن اقلا دهانه رحم باز شده یا نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا خدا نکنه این دفعه هم میگذره تموم میشه  شنیدم بجای جیغ زدن اگر رو تنفس کار کنیم دردش کمتر می ...

منوبرعکس تو ۱۲ ساعت درد کشیدم 

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
میدونی دلم نمیاد الکی بندازم خودمو زیر عمل شنیدم خیلی پشیمون میشم بعدا 

من بچه ی اولم طبیعی بودم بدون بخیه .دومی همش میگفتن خیلی راحتتره.اما ماه اخر بچه بریچ شد و سز شدم خیلی اذیت شدم.بخیه هام عفونت کرد.کمردرد و گردن درد بعد ۳سال هنوز باهامه.طبیعی اگر مشکلی نداری بیمارستان خصوصی با مامای همراه خیلی خیلی بهتره

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
2731

عزیزم فقط میتونم بگم به خدا توکل کن

ینی تماااام امیدت به خدا باشه

منم خیلی میترسیدم آستانه تحمل دردم خیلی پایینه و به دلایلی نتونستم حتی ورزش کنم تا لگنم آماده بشه

شوهرمم پول نمی‌داد واسه سزارین اختیاری

خودمم وجدانم قبول نمی‌کرد رشوه بدم به دکترا 

ولی از خدا کمک خواستم و کمکم کرد

رفتم برا زایمان طبیعی دکتر معاینه کرد گف لگنت خیلی تنگه 

اتفاقا همون روز هم کیسه ابم ترکید

دیگه دکتر گف ببرید سزارین

نذاشت اصلا درد بکشم یه راست بردن سزارین 

خدا روشکر زایمان خوبی داشتم😍

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
آخه میدونی بچه من تا آخرین سونوگرافی بریچ بود خب ولی دکترم گفت ۱۲ این ماه بیا از پایین معاینه کنم نم ...

بریچ باشه سز میشی ولی معلوم نیس هر لحظه ممکنه چرخیده باشه پاشوبرو ببین چخبره 

اگه پول داری بگو سزارین اختیاری میخوای البته بیمارستات دولتی قبول نمیکنن  

2740
من بچه ی اولم طبیعی بودم بدون بخیه .دومی همش میگفتن خیلی راحتتره.اما ماه اخر بچه بریچ شد و سز شدم خی ...

آره منم از همین تجربیات شنیدم به سز اختیاری راضی نمیشم مگر مشکلی باشه 

الان واسه سر اختیاری ۱۴ میلیون میخواد

برا منکه رایگان بود چون اجباری شد

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
آخه میدونی بچه من تا آخرین سونوگرافی بریچ بود خب ولی دکترم گفت ۱۲ این ماه بیا از پایین معاینه کنم نم ...

شما دقیقا برعکس من من تا لحظه ی اخر بچه م سفالیک بود.روزای اخر بارداریم بود منتطر درد زایمان بود اما همش نفس تنگی دشتم.قشنگ سر بچه رو زیر قفسه ی سنه م حس میکردم.به اصرار شوهرم رفتم سونو که اونجا گفتن بریچ هست برا پس فرداش نوبت سز بهم داد دکترم.تو بیمارستان هم بازم ازم سونو گرفتن که مطعن بشن سونو مال خودم بوده

اگر بدنتو سفت نگیری دردی نداره.

ممنون از راهنماییت عزیزم

البته من کلا ترسوام😁

با امضای من مشکل دارید هی حذف میکنید؟!😒با اون سایتتون اه😐 فقط اومدم بگم راه چاره واسه شپش قطره کیمیا هست سوال داشتید  تو یکی از تاپیکام بپرسید❤️