2733
2734
در مرحله اول سعی کردم خوراکی ها و غذا هارو با گزینه سالم‌تر و کم کالری تر جایگزین کنم مثلا تخم مرغ ...

منم دارم همین کارها رو میکنم نمیدونم جواب خواهم‌گرفت یا نه

چه قدر کم کردی ؟ جدی یکم توضیح میدی درباره این رژیم

تو کانال اینستاش ، وقتی فالوورا از تجربیاتشون میگفتن ، یکی گفته بود تو 5 ماه ، (۴۶ _ ۶۰ کیلو ) کم کرده ، بین این دو عدد شک دارم ، یادم نمیاد گفت ۴۶ کیلو کم کرده یا ۶۰ کیلو

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کتو عالیه تحت نظر دکتر   من بیست کیلو تو چهار ماه با کتو کم کردم دوماهه تمومش کردم اصلا برنگشت ...

کتو چون همش باید گوشت و مرغ بخوری گرونه 

این چهارماه یا یک ماه تقریبا چقدر خرج کردی ؟ حسابش دستت هست ؟

گاهی وقتا ، باید یه نقطه بذاری باز شروع کنی ، باز بخندی ، باز بجنگی ؛؛ باز بیفتی و محکمتر پاشی ، گاهی باید یه لبخند خوشگل به همه تلخیا بزنی و بگی ممنون که یادم دادین ، " به خودم تکیه کنم ... ‌"

البته رژیم کتوژنیک برای کسی خوبه که بیماری خاصی مداشته باشه

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
برو حتما یه رژیم با مشاور(پشتیبانی) بگیر اب زیاد بخور ورزش ۳۰ درصده ولی مهمه قرصای ویتامینت یادت ...

بدون‌پشتیبان دارم همین کارو میکنم از ساعت ۷ شب تا ۹ صبح هم هیچی نمیخورم کاش جواب بگیرم

بدون‌پشتیبان دارم همین کارو میکنم از ساعت ۷ شب تا ۹ صبح هم هیچی نمیخورم کاش جواب بگیرم

من خیلی کم کردم ولی یه رژیم گرفتم یک ماهه اخیر مشاورشم خود دکتر تفذیست اینجوری فشار بیشتری رومه 

بخاطر خجالت از اونم که شده  بهتر رعایت میکنم.

کتو چون همش باید گوشت و مرغ بخوری گرونه  این چهارماه یا یک ماه تقریبا چقدر خرج کردی ؟ حسابش دس ...

نه عزیزم زیاد خرج بالایی ندارن من بیشتر با سبزیجات خودمو سیر میکردم کوکو سبزی عالیه خیلی هم میتونی بخوری 

بادمجون شرف کرده هم خوبه 

سنگدون هم زیاد می‌خوردم 

گوشت خیلی کم خوردم گرونه نمی‌دونستم بیشتر مرغ و سنگدون و کوکو سبزی 

واااای افرین میشه بفرستیش برام 

این آیدی پیجه تل گرامه 

https://t.me/ketozist

راهنمای شروع رژیم رو ببین

2706