2752
2734

من ترم یک ی رشته ای هستم ک دوسش ندارم اصلا..الان برا کنکور دارم میخونم بعد الان امتحانای دانشگاه رو نسمتونم پاس کنم چون نخوندم ب نظرتون چیکار کنم ترم بعدم میخوام‌نرم دانشگاه !!! ی راهنماییم کنین لطفا

اقاهستم🚫

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

رشته ای که هستین چی هست ؟

اقایان درخواست دوستی ندید.                             خدایا مرا به همه ارزوهایم برسان                          خدایا کمکم کن انسان خوبی باشم                        خدایا روزهایم راپر از عشق به خودت قرار بده           خدایا تو همه چیز منی تو بهترین رفیق و همراه منی .💖💖💖
اگه فکرمیکنی قبول میشی رشته مورد نظرتو و این ترم رو نمیتونی پاس کنی حذف ترم کن ، درواقع حذف پزشکی ...

بخاطر این میگم کلا انصراف نده

چون ممکنه کلا یهویی بیخیال دانشگاه بشی

و اونجا رو قبول نشی

اینجا رو هم الکی از دست بدی 

بخاطر همین میگم این ترم رو خوب بود قبل امتحانا مرحصی تحصیلی میگرفتی و الانم دیرنشده حذف پزشکی کن دروست رو

2706