2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم آهنگ گوش میدم. با دخملکم بازی میکنم و برا خودم نسکافه درس میکنم خیلی باحاله تو این سرما میچسبه. دیگه کاری نمیکنم جایی نمیتونم برم چون الان دیگه واقعا سرده.
میشه برا حاجتم ی صلوات بفرستی دوست عزیزم
خوردن،گشتن یه دل سیر تو اینترنت بدون تووجه بن بچه و شوهر،دور دور با ماشین،دوش گرفتن،کافی میکس خوردن و لمس کردن گرمای لیوان😃
توکلت علی الله.... تا همه امیدم به توست،مرا از خطرات چه باک!
ولی قبلا تفریحاتم تیپ زدن و رفتن به خرید و گشتن با دوستامو کافی شاپ بود و دزدکی دوست پسرو دیدن و...البته الان شوهرمه دوس پسرم😄
توکلت علی الله.... تا همه امیدم به توست،مرا از خطرات چه باک!
یه روز تعطیل وقتی همه کارهامو کردم و همه جای خونه از تمیزی برق بزنه لم بدم جلوی تلویزیون و توی اینستا چرخ بزنم و چایی داغ و بیسکوییت هم دم دستم باشه
فروش انــواع لـبــاس بـارداری و بچگانه با مناسب ترین قیمت pooshak_bardari_parnianeh
گل گل جون کارهایی که حالت رو خوب میکنه با روحیه من خیلی سازگاره منم عاشق اینم بشینم تو تراس کنار گلدونام چایی یا نسکافه داغ بخورمو کتاب بخونم
سال من ❤16 فروردین❤تحویل شد
2706