2733
2734
شبها بیداره چون حرص شیر میزنه ... خودت یکمی از شیرت رو بدوش بریز تو لیوان ببین اصلا شیره من این کارو کردم یک مایع کمرنگ سفید بود و بعد از چند ساعت اصلا روش چربی نگرفت کلا آب زیبو بود
طفل بودم، دزدکی پیر و علیلم ساختند آنچه گردون میکند با ما نهانی میکند
خوب الان از زشتی بقیه جلو این دوستمون میگین خوب بیچاره بیشتر خودشو میباطه که عزیزم به خودت برس چاره ایی نیست بچه داری سخته بچه نداری یه سختی داری زیون مادر شوهرو مار نیش بزنه اخرش حرف خودشو میزنه خیار زیاد بخور و به صورتت برن سیب زمینی رخ کرده و تخم مرع اپط بخور بستنی زیاد بخوررر طهر ها بخواب
سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
وااای خب تقصیر خودته به خودت برس به پوستت برس اب زیاد بخور غذاهای مقوی مکمل بخور بچه تو از شیر بگیر بهش شیر خشک بده یه سال خورده بسشه اون بچه یه مادر سالم و با نشاط میخواد بزرگ شد نمیگه مامانم دوسال بهم شیر داده میگه مامانم به خودش نمیرسه
من ب دستان خدا خیره شدم'معجزه کرد😍❤
2731
مادرشوهرت سلطان نفهماست انگار
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
ببین اگه واقعا شیر خودت برای بچت کمه و سیرش نمی کنه کمکی بهش شیرخشک بده ولی فقط شبا تو خواب که از شیر خودت نیفته مسئولیت شیرخشک دادن شبا هم بده به شوهرت تا خودت انرژی برای طول روز داشته باشی تا وقتی بچه شیر میدی یا روزانه باید یک لیتر شیر بخوری یا یه دونه کپسول کلسیم د حتما حتما روزی یه دونه مولتی ویتامین بخور هم بدنت را قوی تر می کنه هم اشتهات را زیاد می کنه بعد تقریبا 10 روز افزایش اشتهات را متوجه میشی از نظر غذایی به خودت برس بیشتر غذاهای با طبع گرم بخور مثل گوشت گوسفند عصاره گوشت درست کن بخور خیلی مقویه برات ( ماهیچه را بنداز تو شیشه تا عصارش دربیاد ) کباب گوشت گوسفند آبگوشت با گوشت گوسفندی ( بذار خیلی کم آب و پرمزه بشه . اندازه یه لیوان آب . سر بکش همراه غذات ) آب زیاد بخور بعد هربار شستن دست و صورت و قبل از خواب حتما دست و صورتت را کرم مرطوب کننده بزن
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
سپیده خانم جدای از حرف نیشدار مادرشوهر شاید واقعا خیلی تغییر کردی، بنظرم حتما بررسی کن مشکلی نباشه، چون یه بار همین اتغاق برای من افتاد خودم هم متوجه تغییرات میشدم و به خواهرم میگفتم اونم از سر دلسوزی هی میگفت نه چیزی نیست قیافه عادی ات هست تا اینکه یکی از اقوام شوهرم یه تیکه خیلی بدی بهم انداخت همون باعث شد رفتم دکتر و پیگیری کردم در عرض ده روز مشکلی که چند سال توجیه میکردم حل شد
خوش دار که آرامش ما را نخراشی