2733
2734

همین الان داشتم میخوندم جالب بود ،یکی خلاصه اش کنه

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمیدونم چرا

من قفل کردم نترکه

نی نی یار رو بگید دوباره باز کنه

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون
2740

کاش خود مدیرش بیاد داخل یه تاپیک دیگه هم رو پشت سر هم بنویسه، این همه اومدیم جلو، این کار درست نیست، من صفحه ۵۹ بودم که از مسافرت بر می گشتن، کسی اگه بقیه شو می‌دونه ممنونش میشم تعریف کنه

چون ساخته ذهن نویسنده بود 

ذهنش و قلمش خلاق بود و اینو نوشته بود در حالی ک واقعیت نداشت 

سالهاست منتظر آمدن روزهای بهترم ولی نمی دانم چرا هنوز هم دیروزها از امروزها بهترند!
نمیدونم چرا من قفل کردم نترکه نی نی یار رو بگید دوباره باز کنه

میخاستم اتفاقا تایپ کنم دیدم قفله،در جواب اونی ک میگفت تک روستا کاخ نیس،خونه پدری من دقیقا عین کاخه و الان من تهران زندگی میکنم اصلا خونمون قشنگ نیس اینجا،

تو روستا مردم زمین دارن کم کم شروع ب ساختن میکنن اما اینجا یکهو آدم مجبوره پول بزاره ی خونه بخره 

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏
2706