2752
2734

من ترم یک بودم الان امتحانامون شروع شده نمیخوام برم سر امتحانا مشروط میشم ؟ ترم دورو هم نمیخوام برم بدون مرخصی چی میشه ؟؟؟؟ 

اقاهستم🚫

نه پس معدل الف میشی

کدوم دانشگاهی که امتحاناتون تازه شروع شده

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

نری نمره رد نمیکنن که معدل بگیرن که مشروط شی. فقط پولت حیف‌میشه. اون ترمم باید شهریه ثابتشو پرداخت کنی واحد برنداری. 

اگر البته ترم‌بعدشو بخوای بری. 

اگه کلا نمیخوای بری که ولش کن هیچکاری نمیخواد بکنی. ولی برو مرخصیتو بگیر. 

یک صلوات براي شفای کودکان بیمار
ما از آبان رفتیم دانشگاه ؟ اخراج میشم؟

دانشگاه دولتی صفر رد می‌کنن

بله مشروط میشی اگه همه رو صفر بگیری

نه با یه بار مشروطی اخراج نمیشی

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
بدون علت موجه نره امتحان تو بعضی رشته ها صفر حساب میشه

همه چیز دست استاده. میتونه صفر رد کنه میتونه غیبت جلسه بزنه. 

تو هررشته ای دست استاده

همه چیز دست استاده. میتونه صفر رد کنه میتونه غیبت جلسه بزنه.  تو هررشته ای دست استاده

نه اصلا دست استاد نیست بستگی ب رشته داره

تو  رشته های علوم پزشکی(مثل  پزشکی مامایی بهداشت و...) رو قطعا میدونم صفر میشه بعدش باید مرخصی استعلاجی یا بستری بیمارستان ببره و کمیسیون تشکیل بدن اگه قبول کردن اون صفر حذف میشه

تو بعضی رشته ها نره صفر نمیشه اون درس حذف میشه

نه اصلا دست استاد نیست بستگی ب رشته داره تو  رشته های علوم پزشکی(مثل  پزشکی مامایی بهداشت ...

من‌پدرمم استات دانشگاه بوده . همه چیز دست خودش بود. جدیدا عوض کردن اطلاعی ندارم. ولی اونی که باید صفر رد کنه استاده کس دیگه ای به برگه دانشجو دسترسی نداره. ولی مهم بودن این رشته ها مثل پزشکی و اینها باید سخت گیر تر باشن نسبت به دانشجو ها

ولی اگه دست استاد نیست پس دست کیه که صفر ميده؟

2706