2737
2739

واس رو تختم میخوام در مورد مد هم نپرسیدم.انقد گفتن خر و زشت و فلان ک بدم اومد.سوالم درمورد سایز عروسک بود ک خب خودمم زیادبزرگ دوس ندارم ولی چون قیمتش کم بود وسوسه شدم.حالا متوسط میخوام ولی شوق خریدش رفت دیگخ☹️☹️☹️

با احترام🙏 لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عروسک خرس که خوشگله بخر

ممنون عزیزم . خودمم خیلی دوسدارم . دوتا دیگه دارم دلمو زده جم کردم یه جدید خرس نسکافه ای میخوام چنتا لباس خارجیم براش دارم 😁 ولی باور کن اون حس و شوق اولیه نیس . میخواستم سفارش بدم . الان تصمیم گرفتم برم پاساژ عروسکا ک باز خوشم بیاد بخرم

2740

یکی از راه های رسیدن به هر اتفاق قشنگی، زیستِ کودکانه اس

شوق کودکانه

خندیدن کودکانه

رهایی کودکانه

عروسک 

و... 

حتی عزیزترین شخص زندگیتون هم حق نداره به شما بگه این کار مناسب نیست یا خز هست. در سایت نظرخواهی این موارد اشتباهه

آیا این افراد برای شما پول میفرستن که شما اون عروسک رو بخرین؟

در بحث انرژی و به دست آوردن انرژی پاک برای رسیدن به هر خواسته ای، شما باید مثل یک کودک رفتار کنین

اینهمه بزرگسال افسرده! 

کافی نیست؟

حتما بخرین و لذتش رو ببرین، مبارکتون باشه 💕😍

یکی از راه های رسیدن به هر اتفاق قشنگی، زیستِ کودکانه اس شوق کودکانه خندیدن کودکانه رهایی کودکانه ...

ممنون دوست گلم . چقد حرفات بدلم نشست بیشتر ازین خوشحالم ک هنوزم هستن آدمای شاد با کودک درون فعال و خوشحال ک بتونن همچین نظراتی بدن . و خب من در مورد مد بودن نپرسیدم متاسفانه آدمایی ک کودک درنشون غمگینه این نشاط رو از دست میدن و میخوان به بقیم القا کنن . ممنون بابت حرفات 🙏🌹🌹🌹🌹🌹

حظ کردم که دیدم میخواین عروسک بخرین😍 منم از شما ممنونم💕

ممنون دوستم 😁😂 من خیلی عشق این چیزام . از کربلا هم واس خودم عروسک خریدم 😂😁