2733
2734
عنوان

امروز دخترداییم به خاطر .... ام جلوی جمع مسخره م کرد و .....

| مشاهده متن کامل بحث + 1141 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اتفاقا بهش گفتم حسودیت میشه که مال تو گنده ست، یه جور نگاهم کرد که این زیبایی زنانگیه و گفت مگه اینم ...

این مشخصه بهت حسودی میکنه

اصلا دیگه باهاش دهن به دهن نشو

بی اهمیتی کن بهش

صاحب این کاربری عوض شده است.🚶‍♀️
من سی و هفت سالمه و قدم ۱۶۰ چ وزنم ۶۳ هست

سلام گلم  ببخشید یه سوال داشتم 

لطفا منو راهنمایی کنید🙏

یه تاپیک قبلا زدید درمورد زالو درمانی 

همسر منم واریکوسل داره  

میخوام ازتون بپرسم  شما زالو هارو دقیقا کجا مینداختید؟

روی بیضه 

یا زیربیضه؟

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
2731

میگفتی دختردایی جون جونم حداقل شعور دارم شوخی خرکی نکنم هرهر میخندیدی سبک خودشو پیش بگیر 

یا بگو شوهرم اینطور میپسنده 

ني ني سايت رو دوست دارم همتونو دوست دارم  از تنهايي در امدم دوست پيدا كردم  جايي برا درد دل پيدا كردم از تاپيك هاي مفيدتون كليييييييييي چيز ياد گرفتم تاپيك من خودم را دوست دارم   صميمت ممنوع افروديت بودن مديريت مالي  عشق هاي منيد 😘😘😘😘😘😘😘 با من هم دعوا شده اينجا تهمت هم زدن براي من ولي اينجا حسنش بيشتر از ضررشه تو تاپيك خيانت يا مادر شوهر هم يا نميرم يا اگه برم دقت ميكنم ب راهكار هايي كه تو كامنتا ميدن و ميشه تجربه و درس برام.
سلام گلم  ببخشید یه سوال داشتم  لطفا منو راهنمایی کنید🙏 یه تاپیک قبلا زدید درمورد زالو ...

روش، بیشتر جاهایی که رگهای برجسته داره، ولی خود زالو هوشمنده جای درست رو خودش انتخاب میکنه چون ضخامت پوست اون قسمت و اینا تاثیر داره برای خود زالو که بتونه بگیره

روش، بیشتر جاهایی که رگهای برجسته داره، ولی خود زالو هوشمنده جای درست رو خودش انتخاب میکنه چون ضخامت ...

خیلی ممنونم  گلم 

ما فعلا چهار مرحله انجام دادیم 

هربار ۵تا۶عددزالو 

خدا کنه ماهم مثل شما نتیجه بگیریم🙏

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂