2733
2734
مشکلی نیست عزیزم دکتر دخترم میگفت به خاطر خوردن شیره.دخترم الان که چهرو نیم ماهشه تقریبا رفتن.دخترت شیر خشکیه؟
دختر نازنینم ،عزیزک مامان،مرسی که پا گذاشتی به دنیای من و بابایی.هیچوقت تنهات نمی زاریم هیچوقت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مامان سبحان دکتر داد من یکم مزش کردم زهررررر بود زهر دلم نیومدب پسرم بدم
💏هــــم نــفــسـ💏: ✨🍂 هر زنی... برای لبخند زدن درآینه باید مردی را داشته باشد که: با شانه‌ انگشت هایش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید: هرجور که باشی، زیبایی...
فک کنم طبیعی هس اخه همه ی نی نی ها اونجورمیشه زبونشون بعداخود بخود درست میشه منم بچه هام اونجوری بودن
💏هــــم نــفــسـ💏: ✨🍂 هر زنی... برای لبخند زدن درآینه باید مردی را داشته باشد که: با شانه‌ انگشت هایش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید: هرجور که باشی، زیبایی...
دکتر به پسر منم همین شربتو داد، بهش دادم خوب شد
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
پسر من شیر نمیخورد، بردمش دکتر، دکتر دهنشو که نگاه کرد گفت برفک داره، خودم متوجه نشده بودم، دو روز بهش دادم خوب شد
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
اتفاقا پسر منم سنش همون حدودا بود، نه اسهال نشد،،، حالا گیریمم اسهال بشه، بهتر از اینه که برفکش بدتر شه،،، پسر من شیر نمیتونست بخوره