2733
2734
من تجربه دیابت بارداری با قند بالا داشتم پیش دکتر رفتم اول گفت انسولین من بهش گفتم بهم فرصت بدید راه حدید بدید گفت یک هفتع فرصت داری یک رژیم بهم داد گفت اگه تونستی برگردی به خالت عادی نیازی نداری به انسولین منم اراده ام قوی مال تو که کمتر از منه اگه دوست داشتی بهت کمک میکنم با رژیم غذایی قندت کنترل کن .من با ایت رژیم پسرم 3200 با قد 52 به دتیا اومد خودم هم در کل بارداری 9 کیلو اضافه وزن داشتم
انسان خوشبخت کسی است که صبح ها از خواب بر خیزدو شب ها به خواب رود و در بین ان کاری را انجام میدهدکه دوست دارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام منم همون حدودا بود.اما رژیم داد و رعایت کردم.قند و برنج و ماکارانی اینا مصرف نباید ونی یا خیلی کم.خرما هم نخور.اما برو باز پیش دکترت عزیزم.رژیم رعایت کن تا ندبتت بشه.مرغ کبابی یا ابپز بخور
2731
شیدا رژیمش یک کم طولانیه اینجوری با دوسه خط نمی شه گفت ولی صد درصد کاریه با این قند تو هم شدنیه من قندم خیلی بالاتر بود از مال تو ولی با رژیم درستش کردم تازه وزنم هم متعادل بود بعد زایمان سریع برگشتم
انسان خوشبخت کسی است که صبح ها از خواب بر خیزدو شب ها به خواب رود و در بین ان کاری را انجام میدهدکه دوست دارد
وای طولانیه برات پیغام دوستی فرستادم ادم کن شماره بدم بیا تلگرا برات توضبح بدم
باید اراده ات قوب باشه قندهای مصنوعی صد درصد حذف و قندهای طبیعی هم کنترل سده عسل حذف ماکارونی سیب زمینی حذف فقط در روز یک کف دست نان و 10 قاشق برنج بیشتر مجاز نیستی ولی خودت را با خورشت و خوراک مثل عرسی و ... سیر کن یک رژیم یک روز من صبح یک کف دست نان با خیلر گوجه پنیر ساعت 10 یک لیوان عدسی یا خوراک لوبیا نهار
مال من ۲۱۰ بود دکتر رژیم داد فردا باید برم ببینم چی میگه گفت دستگاه تست قند بگیر کنترل کن من که همش قندم پایینتر از حدیه که گفته فردا برم ببینم چی میشه به من گفت کدو کرفس بامیه بخور خرما و موز و انجیر و انگور به هیچ وجه فعلا نخورم
غرق در زندگی خودت باش
2706