2737
2739
ممنونم از راهنماییتون
من با دیدن محدودیت درخودم،خدا را محدودنمی کنم.چون با خدا همراهم،همه چیز ممکن ومیسر است.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
والا این قضیه برای دوستم اتفاق افتاده اونم خیلی استرس داشت مجبور شدم از شما راهنمایی بگیرم در ضمن دو بار بی بی چک امتحان کرده و چون قبلا یه بار حاملگی پوچ داشته نگرانه میترسه مث اون بار شده باشه یعنی ممکنه آزمایش خونش چون زوده نشون نداده باشه
من با دیدن محدودیت درخودم،خدا را محدودنمی کنم.چون با خدا همراهم،همه چیز ممکن ومیسر است.
لیاره جون انشالله به زودی زود خدا دامنت سبز کنه .مامان لیلا جون خدا کنه اینم مث شما شده باشه .
2740
ان شالله فقط خواهشا گول این دکترا رو نخوره بهش قرص بدن تا مثلا پریود بشه واسه من اینطور گفتن خداروشکر حرفشون گوش ندادم و الانم دخترم کنارمه. صبر کنه خدا کریمه. حتی شده دو هفته صبر کنه بهتره ضرر نداره