2737
2734

خوزستانیه ولی باسهمیه یه شهر دورافتاده تهران که اسمش نمیارم معلمی قبول شد

کلاساشو خلاصه کرده تو2روز هی میره ومیاد

دوروز تهرانه بقیش میادخوزستان میره مدرسه غیرانتفاهی تدریس، میکنه

تو ازمون باسهمیه اون شهرقبول شد جای یه نفروگرفته حالاهم میخادباکلک وپرونده پزشکی دروغ بیادخوزستان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره  کلاسای ایشونو گذاشتن تو دوروز به کاسبی های دیگش برسه ولی من باید هرروز برم مدرسه

نه این که دلیل شکایت نمیشه  همه جا پارتی بازی هست 

پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند فکر میکنند پرواز بیماریست.
2731

جای کی رو گرفته؟

یه سندی  مدرکی دال بر اثبات ادعات داری؟

لابد ایشونم داره که مجوز گرفته حتی اگر صوری باشه با استناد به اون باهاش راه اومدن

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
2738

حسود نباشیم

تو رفت و آمد الان کلی اذیت میشه و اینکه کلاساش دوروزه هم باز بدتر مجبوره کل روز تدریس کنه 

هزینه رفت امد تو این گرونی میده 

و غیر انتفاعی میره و باز زحمت با پول کم میکشه

چه شکایتی می خوای بکنی مثلا

السَّلامُ عَلیكَ یا رَبیعَ الأنامَ و نَضْرَةَ الأيّام                                                   من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد.😍😘😘

طرف داره زحمت میکشه دوروز اینور دوروز توراه دوروز اونوره شماچکار داری ب اون انقدر بدم میاد وقتی ماادمانمیتونیم جای کس دیگ باشیم دوس داریم اونوهم بکشیم پایین ازجایگاهش

خودش اینو خاسته

اصلا این طور نیست 

الان شما دوست داری بری یه دو ساعت اون ورتر تدریس کنی؟

من خودم غیربومی بودم اذیتاشو کشیدم

ول کن انقدر ادمای موفق هستند واسه دیده شدن 

الان کلی تو اذیته شما ظاهر قضیه رو میبینی اون تو واقعیت داره عذاب میکشه 

کل حقوقشم واسه راهه بنده خدا

السَّلامُ عَلیكَ یا رَبیعَ الأنامَ و نَضْرَةَ الأيّام                                                   من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد.😍😘😘
اره  کلاسای ایشونو گذاشتن تو دوروز به کاسبی های دیگش برسه ولی من باید هرروز برم مدرسه

خوب ایشون برنامشواینجورچیده شماکل روزاچیدید اون پزشکی اینابتونی ثابت کنی میشه شکایت کرد

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید