2752
2734

بعد ۱۳سال و اتفاقای مختلفی که برا رابطمون افتاد نه میذاره برم سرکار نه خودش بهم یه تک تومنی پول تو جیبی میده بابامم بنده خدا چقد بده من از مس کارام بربیام فوق لیسانس از دانشگاه تهران دارم نمیذاره هیچ کاری کنم پولم بهم نمیده از طرفی من ک نبستم به خودش میرسه ازش بدم میاد بدبخت بعد ۱ماه مبرع ارایشگاه ازش بدم مباد به من میگه نچرال باش نمیذاره هیچ کار زیبایی حتی ارایش خالی کنم بعد دخترایی ک فالو میکنه همه دخترایین که ارایش کردن بیشترم بلاگر ترکن خسته شدم خودمو با اونا مقایسه میکنم برمیگردم خودمو با خود قبلیم مقایسه میکنم ازش بدم میاد که ازم یه ادم منفعل ساخته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2706