2733
2734

E.S.R. 49 

CRP.  104 هست 

سه روز تب داشت که به اصرار خودم ،آزمایش گرفتن ،حالا فردا دوباره چک داریم برای آزمایش خیلی نگرانم 

بنظرتون توی سه روز پایین اومده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عفونت داره خونش عزیزم

ممکنه یا سرم بدن یا دستور بستری دقیق نمیدونم که این میزان و چ تجویزی میکنن

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
عفونت داره خونش عزیزم ممکنه یا سرم بدن یا دستور بستری دقیق نمیدونم که این میزان و چ تجویزی میکنن

گفت باید بستری بشه که گفتم شما تاحالا قبول نمیکردی آزمایش بنویسی،چطور الان به حرفت گوش بدم ،

گفت باید بستری بشه که گفتم شما تاحالا قبول نمیکردی آزمایش بنویسی،چطور الان به حرفت گوش بدم ،

کجا بردیش دکتر ؟ 

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
درمانگاه تخصصی کودکان پارس تو کرج 

نمیشناسم ولی خیلی جاها دکتراش گاگولن

تو همون کرج بیمارستان تخصصی درست درمون ک هست ببرش جای دیگه نشون بده 

جنت اباد پسر منو میخواست سرم بزنه و آزمایش کلی نوشت بردم صارم خیلی ریلکس گفت هیچی نیست روند مریضیه 

برعکس اولیه خیلی شلوغش کرده بود  

تشخیص خیلی مهمه