2733
2734
عنوان

تجربه شما در مورد کودک اول دبستان که هر هفته مریض میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 297 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه عزیزم اصلا محلش نده من بیست ماه شیر خودمو دادم و همینه این بچه ها تو کرونا ایزوله بودن و بدنشون ...

مال کرونا هم نیست اصلا مریضیا سخت تر شده. من یادمه کل دوران تحصیلم شاید یکی دو  روز غیبت کرده باشم. الان با هر بادی مریض میشم دو هفته مثل جنازه میفتم تو خونه

نمیدونم والا.دکتر زیاد بردمش هیچ کدومشون چیزی نگفتن در مورد لوزه.ولی یه مدت که سرفه زیاد داشت دکتر گ ...

بزار چک کنه دکتر شاید لوزه داره 

اگرم نداشت دیگه ازاین بچه های سرماییه

بچه های خاله منم همینن همیشه خدا زود سرما میخورن باید خیلی مراقب بود

من دخترِ ایرانم✨
پارسال مگه پیش نبوده ؟! احتمالا تو مدرسه بهداشت رعایت نمیشه به خودش آموزش بده دستش.رو بشوره کسی سرف ...

بله پیش هم رفته.پارسال هم همینطور شد.تازه عفونت شدید گرفت ریه اش بستری هم شد

نه عزیزم اصلا محلش نده من بیست ماه شیر خودمو دادم و همینه این بچه ها تو کرونا ایزوله بودن و بدنشون ...

ولی جیگرم رو میسوزنه پسر من پارسال خیلی مریض میشد حتی داداشمم دیگه می‌گفت آخی این طفلک مهتاب راست میگه سیستم ایمنی ضعیفی داره 

پارسال مگه پیش نبوده ؟! احتمالا تو مدرسه بهداشت رعایت نمیشه به خودش آموزش بده دستش.رو بشوره کسی سرف ...

زینک تقویت کننده ویروسهاست

شربت های بدون زینک به بچه بدین

برای تقویت سیستم ایمنی

مثل شربت ویتامین سی ویتالند(فاقد زینک)

شربت ایمونسس(فاقد زینک)

یـــــــــــا جواد الائمـــــــــــه ادرکنـــــــــــی *اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم* .................................................................................................................... قبول ترجمه متون مدیریت و مباحث کارآفرینی................................ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1017083
2706