2733
2771
عنوان

حرکات جنین

123 بازدید | 12 پست

۱۹هفتم و تازه حرکاتشو دارم حس میکنم اونم در حد اینکه مثل ضربان زدنه و اینکه فقط وقتی حرکاتشو حس میکنم که دراز کشیده باشم . مثلا نشستم یا وایستادم اصلا حسش نمیکنم این طبیعیه؟! 

...خدایا شکرت واسه معجزه ای که بهمون دادی😍❤...من از تبار غربتم.....از آرزوهای محال🌈 در من هزاران امید فریاد میزند

وای روز پدر پول نداشتم کادو بخرم 😑

زدم جشنواره ی بانیییی مد با همکاری دیجییکالا😳😳

https://rzlk.ir/?r=Cx57

بعد عضویت گرددددووونه رو چرخوووندم 🤩

پنج میلیون برنده شدم هم برای شوهرم پیراهن گرفتم هم دستگاه فشار خون برای بابام هم یه پک نوشیدنی برای خودم  😍😍😍❤️

نیت کردم به همه ی نی نی سایتی ها معرفی کنم 🥰

می تونید باور نکنید وشانستون رو امتحان نکنید 😇

من وظیفه م رو رسوندم🥰

به جون دخترم واقعیه سریع بزنید ک امروز پول باروووونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای روز پدر پول نداشتم کادو بخرم 😑 زدم جشنواره ی بانیییی مد با همکاری دیجییکالا😳😳 https://r ...

خیلی ممنون 😐

...خدایا شکرت واسه معجزه ای که بهمون دادی😍❤...من از تبار غربتم.....از آرزوهای محال🌈 در من هزاران امید فریاد میزند

اره چون تو حالت وایساده و نشستنه جنین خوابه اکثرا ماهای اخر فقط تو حالت نشسته میشه فهمید حرکاتو اونم چون جاش تنگه تکون میخوره  

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
اره جانم طبیعیه تو هفته های ۳۰ به بالا در حالت راه رفته یا استاده حرکتشو احساس میکنی

اخه من سر اون یکی بچم اصلا اینطور نبودم این خیلی متفاوتتره 

اره عزیزم به پهلو چپ دراز بکش بهتر حس میکنی وقتی حرکت میکنی چون تکون میخوره میخوابه ولی وقتی استراحت ...

عجب 😄😄 الهییی

اخه من سر اون یکی بچم اصلا اینطور نبودم این خیلی متفاوتتره 

هر بچه ای ریتم و حرکت خودشو داره

یکی ارومه یکی فعال

منم ۳۳ هفته هستم بچم ازون حرکت خرکیا نمیکنه یه کوچولو فقط شکمم بالا پایین میشه 

بیشتر اوقات خودشو یه طرف فقط جمع میکنه

عشق دام طبیعت است، برای تولید مثل.                                                        
شما که با یک ماه تاخیر فهمیدی بارداری چندهفته بودی یعنی که آرمایش مثبت شد؟

دوهفته بعدش ک رفتم سونوقبب اونموقع ۶ هفته بودم