2733
2734

۲۵سالمه تا دیپلم بیشتر نخوندم 

نمیتونم بیخیال درس بشم ولی اعصابمم یاری نمیده واس درس خوندن چون شرایط سختی داشتم

بچم ۵سالشه و خیییییلی حرف میزنه و سوال میپرسه !! مهدکودک نمیتونم بفرستم درامدمون کمه من نمیتونم برم سرکار کسی نیس بچه رو نگهداره  

درسم فقط برااین میخام بخونم که به پول برسم مثلا پرستاری چیزی بشم که بتونم درامد داشته باشم 

درسوحافظمم عالیه فقط حصله و اعصابم ضعیفه! 

اگه با بچه درس خوندین بهم بگید چجوری خوندین منم یادبگیرم!

شبا زود بخوابونش 

صبح زود بیدار شو بخون 4 5 ساعت درروز اینجوری میتونی بخونی

انقلاب های درونی دست خداییه که زنده رو از دل مرده میکشه بیرون ❤️ اون چیزی که امام زمان (عج) رو از غربت در میاره اینه که ارادتت رو نشون بدی و جلوی کسایی که حرمت شکنی میکنن بایستی ... با سکوت تو ، ابن ملجم جرات میکنه تا علی (ع) رو شهید کنه ....تمام زندگیم این بود = محبت حضرت علی (ع)❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگ اصلا علاقه ات ب درس نباشه اعصاب و حوصله هم نداشته باشی موفق نمیشی ک 

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)
2740

تایم درس خوندنتون با تایم استراحت فرزندتون هماهنگ کنید 

و مهم تر بر اعصاب خودتون مسلط باشید 

اعصاب ضعیف انرژی و انگیزه را از آدم میگیره

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
عزيزم پرستاري اعصاب قوي ميخوادا! شيفت شب و اينا خيلي رر اعصاب ميتونه تاثير منفي داشته باشه

کار تو بیمارشتان و دروس علوم تجربی خیلی دوس دارم الان فقط مشکلم و دلیل اعصاب ضعیفم همین بی پولی و نرسیدن به هدفیه که همیشه داشتم

تایم درس خوندنتون با تایم استراحت فرزندتون هماهنگ کنید  و مهم تر بر اعصاب خودتون مسلط باشید&nb ...

بچه که استراحت نداره ! اگه منظورت خوابیدن فقط شبا میخابه ۷ساعت اونم منم مجبورم بخابم چون بعدا بیدارشه اصن نمیذاره من بخابم !

2706