2733
2734
عنوان

تو200سالگی میترسم‌دیسک‌گردن‌داشته‌باشم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 64 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

واییی خداا🤣🤣🤣🤣 اسن قشنگ ترین اشتباه تایپی بود که دیدم😂😂😂😂

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻

من دیسک گردن دارم(خفیف هم نیست؛ ترسناک هم نیست؛ روی عملکرد روزانم تاثیری نذاشته)

وقتی اینقدر نگرانی ام آر آی بده

دروغ ممکن است دنیا را دور بزند و به‌جای اولش برگردد ؛ اما‌در همین مدت، حقیقت هنوز دارد بند کفش های خود را میبندد تا حرکت کند !            «مارک تواین»

من آرتروز گردن و فک دارم، دردش شروع بشه میزنه به دستام، و گردنم هم صدای خرده شیشه میده وقتی حرکتش میدم

تا جایی که میدونم درمان نداره فقط باید مولتی ویتامین بخورم اونجوری خوبم درد ندارم

ولی مال شما فک نکنم مشکل خاصی باشه همون درد عضلانیه که گرمش میکنی خوب میشه، نگران نباش

منم الان 390 سالمه مدام کمر درد دارم 

حیف نیست اول جوونی ؟

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
من آرتروز گردن و فک دارم، دردش شروع بشه میزنه به دستام، و گردنم هم صدای خرده شیشه میده وقتی حرکتش می ...

خداکنه😭

انشاالله همیشه سالم و سلامت باشید 

بنظرتون ام آر آی بدم