2733
2734
عنوان

پررو خان !!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2090 بازدید | 40 پست
آخ که چقدر دلم خنک شد اصلا کیف کردم با همین فرمون برو جلو تا بفهمه احترامه که احترام میاره نه موقعیت ...

😁😁😁😁

امروز خونه مامانم بودم زنگ زد بیا میخوام برای بابام کادو بخرم یه نظر بده گفتم وقت ندارم خودت سلیقه ات خوبه بخر ! 

اومدم دیدم یه گل گنده خریده منم به رو خودم نیاوردم فقط گفتم بخوای ماشاالله بلدیااااا ! 

گفت روژ مادر هیچی ندادم این کادو دوتاشونه گفتم مبارکشون باشه خوب کردی 🙂

مدام میخواد برام توضیح بده معلومه خودش درس عبرت شده براش ! 

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 
خیلی هم پررو  وای وای  واقعا اون حرف هارو زد ارغوان ؟ بذار باور نکنم رفیق 😐

ارغوان باید ببینی گاهی اژ اینکه براش اینارو توضیح میدم ناراحت میشم آخع خیلی،باهوشه نمیشه پیچوندش موقع دعوا که همش میگه بیا بریم اون دفعه با بغض میگفت بیا بریم چرا اینجا میمونی با نهایت استیصال هدفم براش توضیح دادم نمیدونم چرا اینکارو کردم اما چون میفهمع دیگه بهم فشار نمیارع بهش گفتم اگه الان ببرمت بابا با پلیس میاد دنبالمون و تو رو ازم میگیرن  اما وقتی بزرگ بشی خانم بشی دیگه پلیس میگه دخترتون خانومه خودش دلش میخواد با مامانش بره وقتی،بچه کوچیکه برای باباست !

اول از پلیسا دلخور بود میگفت خب من خودم بهش میگم ولی،بعدا پذیرفت الان بهش بگی بریم میگه بذار بزرگ شم که پلیس،نیاد منو بگیره بگه بچه برای،باباهاست !

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ارغوان باید ببینی گاهی اژ اینکه براش اینارو توضیح میدم ناراحت میشم آخع خیلی،باهوشه نمیشه پیچوندش موق ...

دورش بگردم

من کامل ارغوان رو درک میکنم

آسیبی که ب فرزند از پدر یا مادر میرسه سال ها بعد ب صورت وحشتناکی ب جسم و روحش نمایان پیدا می‌کنه

من الان روانپزشک میرم 

و نمیتونم ببخشمش 

هر کاری میکنم قلبم صاف نمیشه 

ب ارغوان یاد بده مهم نباشه چ کسی ازش ناراحت باشه 

فقط خودش مهم باشه و خودش

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
دورش بگردم من کامل ارغوان رو درک میکنم آسیبی که ب فرزند از پدر یا مادر میرسه سال ها بعد ب صورت وحش ...

خدانکنه عزیز دلم ان شا الله انقد غرق خوشی بشی همه چی یادت بره 

حتما عزیزم دعا کن این بچه رو بتونم از این حجم تنش و ناملایمات حفظ کنم وقتی خیلی همدردی میکنه نگرانش میشم چرا باید اینارو انقد خوب درک کنه ...

خدانکنه عزیز دلم ان شا الله انقد غرق خوشی بشی همه چی یادت بره  حتما عزیزم دعا کن این بچه رو بت ...

رفیق خوبم 

من ب عنوان کسی که تو این ناملایمات بزرگ شدم 

اون مرد هیچ وقت عوض نمیشه شاید عوضی تر شه ولی عوض نمیشه 

ولی حتما چند سال بعد طلاقتو بگیر و ارغوانی ببر 

نذار اعصابش مثل من شه

از راه دور هم تورو هم ارغوانتو دوست دارم 

واقعا از این ک آنقدر قوی هستی تحسینت میکنم

تو هم برام دعا کن 

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
والا همین کار میکنم !

والا زودتر از اینا باید این کارو میکردی !

خیلی رو دادی به بهش 

شوهرت بره یه زن دیگه بگیره ،زنه همچین شوهرتو بشور پهن کنه حساب کار دستش بیاد، تا بفهمه دنیا دست کیه 

تا بفهمه اگه زن کار میکنه داره لطف میکنه از این خبرا نیست که دیگه برا زن نباید خرج کرد 

شل گرفتی ، خیلی هم شل گرفتی 

چند صباحی از جلد خانوم خوب و مودب و مهربون و مظلوم بودن بیا بیرون ...

من کل تاپیکت خوندم .احساس می‌کنم شوهرت به رابطه عاطفی شما وخانوادت به شدت حسادت داره .اگه پای موندن ...

متاسفانه شوهرم یه اختلال شخصیتی وحشتناک داره که به تازگی فهمیدم نارسیس هست اصولا به خانواده ام این حس نداره بع تمام آدم ها این حس داره وگرنه سال های اول ازدواج سعی میکردم چون حساسه فقط بهش اطمینان و عشق بدم که اولویت اولم تویی اما بن بست کامل بود ! 

بغدها فهمیدم دارم تز دست میرم حالم بده به این رسیدم که با خانوادم رو راست باشم بیشتر حرف بزنم تا افسردگی زمینم نزده ! 

تمام این تصمیمات تنهایی و بعد از هزار بار سعی و خطا گرفتم حالا که رو این اهتلال شخصیتی مطالعه میکنم می بینم همون اولش بعت میگن یا حدا شو اگرم جدا نمیشی یه گروه دوستانه که توش راحتی پیدا کن که حرف بزنی وگرنه از بین میری ! 

من خودم به این راه حل رسیدم از سر بغض وحال بد ! 

والا زودتر از اینا باید این کارو میکردی ! خیلی رو دادی به بهش  شوهرت بره یه زن دیگه بگیره ،زن ...

حق گفتی 👌👌👌

سلام عزیزم خوبی برا روز پدر اخر چکار کردی

سلام عزیزم دقیقا صبح روز چهارشنبه با ارغوان زدیم بیرون یه چیزی بخرم برای بچه آخه کادو روز پدر بابام دید و کادوهایی که دختر داداشم به باباش داده بود جو گرفته بود از شب قبل میگفت چرا ما نخریدیم صبح بریم بخریم  باید کیکم بخری !!! 

کلی براش توضیح دادم فایده نداشت اخر زدم خودم به بی پولی 😂

یه خودنویس گرفتم اما ارغوان قانع نمیشد تهش یه اسپری نیوآ هم گرفتم و یه کارت که پدرم روزت مبارک 

اومدیم خونه وقتی از،سر کار برگشت ارغوان داد بهش منم گفتم از دخترت خیلی مچکر باش کلا اینارو خودش برات خریده ! 

در حد سی ثانیه یه ژکوندی تحویل داذ و از همون روزه داره به بوی اسپری گیر میده که وای خوشم نمیاد این چه بویی هست و فلان خودنویسم که به نوکش که ظریفه گیر داده سم مطلق ! 

مدامم میگه منکه گفتم اگه چیزی میخوای بخری پولش بده چیع اینا که هر کدوم یه داستان داره ! 

امروز که دوباره گفت دیگه تاب نیاوردم اسپری از اتاقش برداشتم گذاشتم کمد خودم گفتم بدت میاد نزن چاقو که نذاشتن زیر گلوت ! 

صبحم اداره بود ۲۰۰ زدم به کارتش گفتم پول اسپری که نخواستی به دلت خرج کن ! 

غروب میگه چرا زدی  حالا استفاده میکردم گفتم والا من قصد خرید نداشتم دلخوشی بچه نه نیاوردم تحمل ابن ندارم با هر فیس یه ربع نق بزنی ولش کن 

بعدش گفت فقط ۲۰۰ خریده بودی ؟؟؟؟! 

مردک بی شرم ! 

منظورش اینه کم زدی !!!! 

سلام عزیزم دقیقا صبح روز چهارشنبه با ارغوان زدیم بیرون یه چیزی بخرم برای بچه آخه کادو روز پدر بابام ...

قربونت برم عزیزم 

اشکال نداره ولش کن این آقا خیلی بی جنبه هست 

دلم درد اومد از این رفتاراش از سر لجبازیه؟

من تعجب مبکنم چجور همچین سمتی ر بهش دادن 

یعنی اخلاقش تو اداره ایجور نیست نق نمیزنه غرررر نمیزنه 

بهش میگفتی نهانتظار داشتی بهت لنکروز بدم مگه خودت چکار کردی مردک 

قربونت برم عزیزم  اشکال نداره ولش کن این آقا خیلی بی جنبه هست  دلم درد اومد از این رفتار ...

نه کلا تشکر و احترام بلد نیست انقد اینجوری بوده که به شدت دلسرد شدم ازش همیشه عادت داره ایراد بگیره و تحقیر کنه با کلامش ! 

از همون روز چندبار گفته که حتی یه چیز کوچیکم بدون نظر من نمی تونی بخری و فلان ! 

تنها ویژگی که من ازش قبول دارم  تخصصش هست خوبه به شدت اهل مطالعه کتب درسیش هست ارتقا که میگیره بابت امار خوبش هست ، تو اداره از نظر اخلاقی مقبول نیست ولی از نظر کار بلدی قبولش دارن 

سلام عزیزم دقیقا صبح روز چهارشنبه با ارغوان زدیم بیرون یه چیزی بخرم برای بچه آخه کادو روز پدر بابام ...

قک کنم خودت هم بدت نمی یومد یه کاری بکنی انگار عذاب وجدان داشتی که چرا کاری نمی کنی

فک کنم خودت هم باورت شده که شوهرت ازت سره و خیلی باید تحویلش بگیری

من جای شما بودم خودنویس و اسپری رو بر می داشتم واسه خودم پولی هم به حسابش نمی زدم اگه چیزی هم گفت  می گفتم تو که می دونی بچه پول نداره پولش رو من دادم فقط به خاطر اینکه دل بچه خوش باشه اصلا کادو رو طبق سلیقه خودم گرفتم که خودم ازش استفاده کنم 😂😂😂😂

نهایت بی رحمی عین خودش

2706