2737
2734

خانما شرایط روحی خوبی ندارم تنبلی شدید دارم شوهرمم ازمایش اسپرمش گفتن زیر یک میلیونه تکرار ازمایش براش زدن ب نظرتون ممکنه ازمایشش خطا داشته باشه حالم اصلا خوب نیست جلوی شوهرم خودمو قوی نشون میدم وقتی میره سرکار میخوام دق کنم از ناراحتی کسی بوده شرایط منو داشته باشه چطوری خودشو اروم کرده درمان شدن؟

سلام گلم

منم اول مث شما یکم بیقرار بودم

الان سپردم به خدا

تا خدا چی بخواد

همسرمم داره دارو استفاده میکنه

دخالت میکنیم تو زندگی همدیگه اسمشم میذاریم دلسوزی😒 مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم برا خودته😐لطفا برا خودمم شده چیزی نگو😡 من میخوام برا خودم زندگی کنم نه دیگران😔
سلام گلم منم اول مث شما یکم بیقرار بودم الان سپردم به خدا تا خدا چی بخواد همسرمم داره دارو استفا ...

ممکنه ازمایشش خطا داشته باشع اخع بهم گفت دو هفته دیگه بیاد ازمایش جواب قطعیو میدم😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممکنه ازمایشش خطا داشته باشع اخع بهم گفت دو هفته دیگه بیاد ازمایش جواب قطعیو میدم😔

بعضی ازمایشگاه ها ممکنه خطا کنن

اما خب تو فعلا به دید خطا و ... نگاه نکن 

اگه جواب ازمایش بعدی هم  اینجوری باشه کلا ناامید بشی

بعضی ها کلا ازواسپرم هستن اون بنده خدا ها حتی نمیتونن ای وی اف و میکرو هم انجام بدن

نهایتا همسرتون دارو استفاده میکنن و از روش های کمک باروری مث ای وی اف استفاده میکنین

استرس هم برای تنبلی خودت خیلی بده

در کنار همسرت به فکر درمان خودت هم باش

دخالت میکنیم تو زندگی همدیگه اسمشم میذاریم دلسوزی😒 مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم برا خودته😐لطفا برا خودمم شده چیزی نگو😡 من میخوام برا خودم زندگی کنم نه دیگران😔
2742