2733
2734

بینی برادرم گوشتی و استخونیه  پیش نمازی فر رفتم نوری و گلی  خیلی بالا میگن نوری میگه ۵۲تومن کسیو میشناسین یکم پایین تر بگیره خوب عمل کنه ؟؟؟

مامان قوی ک فقط بچه هاشو داره

من خودم پیش سعیدرضانوری عمل کردم بروتوپیجش انتقادوتعریفهاشوبخون منم گوشتی وکج بود...تیغه روخوب درآوردکوچیک کرده ولی خوب پره هاش یکی نیست ...وخودشم گفت اینوبدون هردکتری۱۷نمره عملش هیچ دماغی بیست درنمیاد

خدایاپسرموشفای خیربده آمین آمین آمین🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من خودم پیش سعیدرضانوری عمل کردم بروتوپیجش انتقادوتعریفهاشوبخون منم گوشتی وکج بود...تیغه روخوب درآور ...

نوری گفته ۵۲تومن خیلی برامون زیاده  گفتم شاپور صفاری برم اونو میشناسی؟

نوری گفته ۵۲تومن خیلی برامون زیاده  گفتم شاپور صفاری برم اونو میشناسی؟

وای خداچقدرزیادشده من۷ت عمل کردم سال۹۸....هیچجوره تخفیف نمیده باهاش حرف بزنی؟دروغ چرامن اونیکی دکتررونمیشناسم

خدایاپسرموشفای خیربده آمین آمین آمین🙏🙏🙏
برو رشت انجام بده هم قیمتش خوبه هم کارشون تو قزوین هم دکتر صفدریان و شنیدم خوبه ومنصف

صفدریان بینی هاشو دیدم خوب درنمیاره بازم بعد عمل بزرگن بینی ها

کرج حسینی اقدم 25 میگیره الان

تهران عظیمی 15 شنیدم

قزوین خوبا و معروفاش گرونن بدرد نمیخوره

بچه ها به کانال تابلوهای دکوراتیو من تو ایتا سر بزنید    🌸 گالری نگار 🌸      negarartgallery                                             https://eitaa.com/negarartgallery                                                                                                                                                                            گناه دیگران(هرچند بزرگ)،مجوز گناه ما(هرچند کوچک) نیست... 
2740
اخه بتونن خوب درارن    

کار اینا که گفتم خوبه

بچه ها به کانال تابلوهای دکوراتیو من تو ایتا سر بزنید    🌸 گالری نگار 🌸      negarartgallery                                             https://eitaa.com/negarartgallery                                                                                                                                                                            گناه دیگران(هرچند بزرگ)،مجوز گناه ما(هرچند کوچک) نیست...