2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
بچه ها جون من تخمدان پلی کیستیک دارم همه بهم میگن این که یه مشکل شناخته شده است ولی یه دکتر میگه اول لاپرا یه دکتر دیگه میگه نه تو سنت بالاست اول ای وی اف یکی دیگه میگه اصلا تو اروپا اول از اینا شروع نمیکنن اول با کلومیفن و قرص و دوا خلاصه بهتون بگم پاک دیونه شدم یعنی نشد تا حالا دو تا دکتر یه چیز بهم بگن شما به من بگید اگه جای من بودید چکار میکردید
سلام دوستان راست میگی چشم عسلی منم احساس میکنم دارم خل میشم چون نمیدونم چی کار کنم منم pco هستم یه بارم ای یو ای کردم همش هم در حال کیست اوردن هستم دلم برای شوهرم میسوزه خودمو کلا بی خیال برام مهم نیست ولی اون چه گناهی داره به قول چشم عسلی واقعا برام غیر قابل حله ..................................................
دختر نازم و همسر مهربانم دوستتون دارم
مادر جون آخه اینم شد مشکل؟
1- برای درمان تخمدان پلی کیستیک اول با دارو شروع میکنند. معمولا با چند دوره قرص ضد بارداری کیستا ناپدید می شن
2- اگر با دارو رفع نشن لاپراسکوپی حتما باید انجام بشه
3-خوردن کلومیفن و لتروزول و کلا داروهای تحریک کننده تخمک کیستهارو زیاد می کنه
4- این یه بیماری کاملا درمان شدنیه و هرچی زودتر بجمبین بهتره. اگه سنتتن بالاست که دیگه باید عجله کنین.
5- به همسراتون چه ربطی داشت ؟ من نفهمیدم
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند