2733
2734
عنوان

حرز امام جواد

| مشاهده متن کامل بحث + 178 بازدید | 32 پست
ان شاالله مشکلشون هر چه زودتر حل بشه گلم شما چند گرفتید  

۲۰۰ تومن فکر کنم با بازو بندش درست یادم نیست ولی هیمن حدودا یود

چراغ ظلم ظالم تا ابد هرگز نمیسوزد... اگر سوزد...شبی‌سوزد، شبی دیگر نمی‌سوزد.بزنی...نتونه بزنه، می‌زنه...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببخشید نی نی سایت بعضی کاربرا دروغ میگن منظورم با شخص خاصی نیس ولی تبلیغات الکی زیاد می‌کنن

از اقوام و دوست و آشنا کسی که نتیجه گرفتی بپرسی بهتره 

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
ببخشید نی نی سایت بعضی کاربرا دروغ میگن منظورم با شخص خاصی نیس ولی تبلیغات الکی زیاد می‌کنن از اقوا ...

اخه هیچکسی رو ندارم در این زمینه اطلاعات داشته باشه 😔

واقعا هم نیاز دارم 

اخه هیچکسی رو ندارم در این زمینه اطلاعات داشته باشه 😔 واقعا هم نیاز دارم 

اسی بدلت بد نده اصل یا تقلبیش اینه ک روی پوست اهو باشه یانه یا نمازش خونده شده باشه. مشکلت چیه ک حذر میخوای؟

گفتم نمازش رو خودت بخون ک خیالت جمع باشه میگن نماز داره. اونی ک بمن فروخت گفت نمازش زو بخون.

بعضیها هم میگن باید حتما تو جلد نقره باشه. ولی بنظرم اصل اون دعاست ن چیز دیگه. حالا این همه پوست اهو از کجا اومده؟

تو دگر یه حذر و معجزاتش اعتقاد داری بگیر ولی اینکه میگن اصلش ۸۰۰تومنه ب نظرم دروغه آخه یه دعا مگه چه قدر باشه؟ دران کاسبی میکنن بعضیها

من بر اساس اعتقاد گرفتم تو هم توکل کن ب خدا ان‌شالله مشکلت حل شه

چراغ ظلم ظالم تا ابد هرگز نمیسوزد... اگر سوزد...شبی‌سوزد، شبی دیگر نمی‌سوزد.بزنی...نتونه بزنه، می‌زنه...!
اسی بدلت بد نده اصل یا تقلبیش اینه ک روی پوست اهو باشه یانه یا نمازش خونده شده باشه. مشکلت چیه ک حذر ...

شما از کجا گرفتی عزیزم  اثری تا حالا دیدین 

چند گرفتین ؟ 

والا من مشکلم خیانته یکساله زندگیم سیاه شده گفتم شاید طلسمی چیزی باشه از اون خانم توی زندگیم همه راه ها رو رفتم تا آخرش بریدم و به اینجا رسیدم 

شما از کجا گرفتی عزیزم  اثری تا حالا دیدین  چند گرفتین ؟  والا من مشکلم خیانته ...

من‌دکترها خواهرم رو جواب کردن دکتری قبولش نمیکنه شیمی شه و جراحی هم نمیشه کرد. همه میگن باید معجزه شه خوب شه. من نمیدونم اصله یا نه طرف گفت اصله منم بد ب دلم راه نمیدم. بنظرم ادم بدی نمی‌اومد ک دروغ بگه تو اینستا و تلگرام و همه جا گشتم اخرش رفتم از عطاری گرفتم. چند نفر که الان باهشون در ارتباط نیستم از مشه  گرفتن و من از طدیق اونها آشنا شدم وگرنه نمیدونستم حذر چیه. کار من رو خدا باید بیاد پایین انجام بده. امیدش به خدا.

شما بگیرید و نمازش رو بخونید. انشالله مشکلت حل شه اگر به دعای امام جواد اعتقاد داری بهش توکل کن. 

من‌دکترها خواهرم رو جواب کردن دکتری قبولش نمیکنه شیمی شه و جراحی هم نمیشه کرد. همه میگن باید معجزه ش ...

الهی که مشکل خواهرت هم رفع شه الهی که معجزه میشه عزیزم اره منم باید بگیرم حتما 

چجوری پیداش کنم 

سلام عزیزم من ازیه پیج توی ایتا سفارش دادم دونه ای ۵۰۰باهزینه پست بعد ازیکماه رسید به دستم دوباره برای چندتاازاعضای خونواده ۸تا سفارش دادم که دیروز به دستم رسید ایشون کارش مطمئن هست اسم پدرومادر وخودت رومیپرسه سندحرز به اسم خودت میخوره آداب مخصوصی داره که کامل رعایت میکنه هنگام نوشتن حرز مثلا روز قمر درعقرب نباید باشه نقره اصل استفاده میکنه خاستی ادرس کانالش روبهت بدم سفارش بده

2706