2752
2734

فکر کنم مدیریت سایت خوشامد و قوانین گفته بودن

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چه سوال عجیب و فکر برانگیزی!  من بچه که بودم یک سوالی که همیشه ذهنم رو درگیر می‌کرد این بود ...

من هنوزم با 19سال سن اینجور فک میکنم

‏من بوسیدم‌ گذاشتمت کنار، ولی میشه یه بوس دیگه بدی  ؟                                                       سنجابه تو عصر یخبندان به بلوط رسیدش‏من تو عصر ارتباطات هنوز به زید نرسیدم  

من ۱۲ سال پیش نینی سایت یودم

دیگه قبلش رو نمیدونم ولی اونموقع کاربرا خیلی مشتی و مودب بودن خواهرانه نصیحت و راهکار میدادن عمرا کسی توهین یا بی ادبی نمیکرد

فقط 27 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
فکر میکنم از مسئولان سایت بوده جهت یاد دادن طرز استفاده از سایت 😃

اون که آره 

اولین تاپیکی که یه کاربر زده بدونیم راجع به کی بوده مالبت خیلی جالبه

خاک بر سر اونایی که نونشون تو نفهمیه...  خراب آن‌کس که آبادت نخواهد... 
@نی_نی_یار_شب     میشه دغدغه مارو حل کنید 🤪😁😂🤣

منم اطلاعی ندارم

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید.من سهمیه حذف تاپیک درخواستی ندارم.
2706