2733
2734
حقیقتش پیش اون یکی جاریم بودن دعواشون شد زدن بیرون...

حالا که مجبوری تحمل شون کنی بزار کارای خونه رو برات انجام بدن،بی خیالی سر کن،اکه آدمای خوبین تو ام میزبان خوبی باش،هر جوری الان رفتار کنی بعد اونام برات جبران میکنن،انشالله هر چی خیره برات پیش بیاد

باورت میشه اندازه پشه دور آشغالای خیابونمونم مهم نیستی؟؟برای همین حتی وقت نذاشتم کامنتتو بخونم💖

ولی باور کن تو به اندازه عن برای مگسهای دستشویی خیلی مهمی نوش جونت😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر بیا بگو چیکار کردی؟ امیدوارم نیومده باشن خونه ات

سلام نه نیومدن رفتن‌پیش پسر بزرگه و قرار شد وسایل اضافیشون تو انباروخونه ما باشه

خودمم با التماس فردا مرخص میکنن😍😂 بخدا سوراخ سوراخم کردن با رضایت خودم مرخص میشم ایشالله

کاش جای اینکه 19 سالگی شوهر میکردی و باردار بودی و نگران بودی خونواده شوهرت میخوان بیان. درستو میخون ...

از کجا میدونی ترک تحصیل کردم؟ از کجا میدونی دانشگاه نمیرم ؟

من تو بیمارستان با انژیوکت رو دستم بیام جمله علمی و عاطفی برات تایپ کنم؟ من فقط میام ی خبر به روستان بدم و دوباره گوشی رو برمیدارم شرمنده اگ مثل شما بیکار نیستم بشینم دقیق پیامم رو بخونم و هولکی تایپ میکنم

2731
آره بخدا  اصلا خانواده ی همسرم به اعتقاد دیرینه دارن که مال پسرمون مال خودمونه عروس هم حق ندار ...

خدا خیرت بده عزیزم.

از این به بعد حواست باشه..به خودت و بچه هات سخت نگذره.

اگرچه که روزهای عمرمون از دست رفت.

فقط باید با خدا معامله کرد.

از کجا میدونی ترک تحصیل کردم؟ از کجا میدونی دانشگاه نمیرم ؟ من تو بیمارستان با انژیوکت رو دستم بیام ...

پس بتمرگ تا سرمت تموم شه😂درضمن یه اصفهان بلد نیستی بنویسی هربار یه مدل نوشتی گِل بگیرن سر در اون دانشگاهی که تو میری