2737
2739
بچه ها میخام پلو درست کنم با گوشت چرخکرده ولی نمیدونم چی و چه مواد دیگه ای میخاد...مثل لوبیا پلو و اینا ولی لوبیا پلو دوست نداریم.... شما بگین کدومش خیلی خوشمزه و عالی میشه؟
زندگی معنی پیچیده ای ندارد،همینکه تو باشی ،این تمام زندگی است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
استامبولی که بیشتر با گوشت چرخ کرده است. کلم پلو هم میشه گوشت قلقلی بریزی قیمه پلو نیست. ولی من تو قیمه هم میریزم.
آدمها از پیری نمی میرند، آدمها زمانی میمیرند که از همه چیز خسته میشن.
من استانبولی رو اینجوری درست میکنم . خانمی پیاز داغ کن ، گوشت چرخ کرده رو اضافه کن ، زرد چوبه و هر ادویه ای رو که دوست داری بزن ، رنگ گوشت که عوض شد یکم(زیاد نه) رب بریز داخلش که سرخ بشه ، بعد از اینکه رنگ ربت تغییر کرد چندتا گوجه فرنگی توش رنده کن . سیب زمینی رو نگینی خرد کن و بهش اضافه کن . در قابلمه رو بزار تا هم طعم خامی گوجه و رب از بین بره هم سیب زمینی ها یکم نیم پز بشه . بعد برنجت رو اضافه کن ، باید حتما کته کنی ، فقط آب زیاد نریز که برنجت خیلی نرم نشه ، اگه کم بود میتونی دوباره اضافه کنی . زعفرونم اگه دوست داشتی به موادت اضافه کن خیلی خوب میشه . وقتی هم که آب برنجت تموم شد یکم دارچین روی پلوت بریز و دمکنی بزار . ایشالا که خوشت بیاد .
من میخوام پس میتونم